Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt mondja lehetünk, barátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondja lehetünk, barátok, van értelme tovább próbálkozni? 16/F

Figyelt kérdés
Hetek óta figyelek egy lányt a suliba, szerencsére(?) összehozott vele a véletlen, így meg is ismertük egymást. Még aznap elhívtam moziba, el is mentünk, kicsit szótlan volt, nem nagyon adott bármiféle jelt is bejövök-e neki vagy nem? Küldtem neki egy SMS-t hogy nagyon jól éreztem vele magamat stb. és elhívtam egy újabb randira. Este hoszabb várakozás után meg is kaptam a választ, hogy persze elmehetünk, de most Ő NEM NAGYON SZERETNE SENKITŐL SE SEMMIT,JÓFEJ VAGYOK MEG KEDVES,DE BARÁTOK LEHETÜNK. A meghívást elfogadta, de ugye közölte, mi a helyzet. Szerintem 2 dolog lehetséges: 1. vagy nem jövök be neki 2. tényleg nem szeretne most kapcsolatot. Mindenestre most gondolkodom végül elmenjünk-e vagy sem? Mit gondoltok? Van értelme próbálkozni még mint "barát" vagy ne is folytassam ezt? Főleg 15-16/L válaszokat várok. Köszönöm

2014. febr. 26. 16:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha csak barátnak is megfelel, akkor találkozz vele nyugodtan, szerelemre nem sok esélyt látok, mert ez egy tipikus lerázós sms, azt jelenti, hogy nem jössz be neki, bocs.
2014. febr. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
#1. Nem minden esetben jelenthet lerázást, én azt mondom neked, hogy maradj a barátja foglalkozz vele, érezze a törődést, de nem szabad nyomulni. Aztán kitudja majd mit hoz a sors, szerintem nincs veszteni valód vele.
2014. febr. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Rákérdezzek esetleg, hogy miért nem?
2014. febr. 26. 17:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nem kérdeznék rá, nincs sok értelme. Az biztos, hogy nem igaz, hogy nem akar kapcsolatot, mert azért ha olyannal találkozna aki nagyon bejön neki, akkor rögtön akarna kapcsolatot. De az tény, hogy ha mellette maradsz barátként, esetleg meggondolhatja magát és mégis összejön veled, láttam már sok ilyet, de azért nézz körül másfelé is, mert várakozni felesleges rá.
2014. febr. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Mindenható+ válasza:
Hello.Szerintem,van esélyed.Bocs hogy ezt mondom,de velem is volt ilyen,de én leszartam már a végén mert az ilyenek,gondolom (szép lány)picit nagyra vannak magukkal.Mindenesetre probálkozz tovább mert van esélyed.Rengeteg barátnőm volt már.Probálkozz nála,mondj neki szépeket de ne vidd tulzásba mert azt nem szeretik a lányok.Segítek neked szívesen. ;)
2014. febr. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!