Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek!? Most akkor adjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek!? Most akkor adjam fel? Vagy még megtörténhet a csoda?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Már 1 éve vagyok együtt a párommal, de még mindig nem szeretett belém! Többször is próbálkoztam, kozmetikus, hajvasalás, de semmi.Ő arra fogja hogy csak kedvel!
2010. ápr. 13. 09:35
 1/9 Andrewka ***** válasza:

Talán mert olyan egyszerű vagy h a külsőségekkel akarod megfogni. Gondolom úgy van vele h dugogat egy üresfejű cicababát. bocs. lehet nincs igazam.


22/f

2010. ápr. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Tudod, fontos a külső,de nem minden. A külső megfog, a belső megtart..
2010. ápr. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Miért vagytok együtt?A férjemnek két évébe telt hogy azt mondja szeret.A viselkedése neked mit mond?Ha jól működik a kapcsolat csak nem nevesíti az érzéseit szerintem várj.A női praktikákat felejtsd el.Nem a figyelmét kell felkeltened hanem döntéseket kell hoznotok.
2010. ápr. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Jézusom... kozmetikus, hajvasalás...

Mondd csak, az agyadat próbáltad már fényesíteni egy kicsit? Hátha a párodnak is van olyan, és értékelné a tiédet. Esetleg még jobban, mint a sima hajat...

2010. ápr. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Tudja,h mellette vagy mindig és lehet,hogy ezért nem érzi.Sok kapcsolatban érzi úgy valaki,hogy nem szereti a másikat, elhagyja és utána jön rá,hogy hiányzik és szereti tényleg.

Esetleg ki kellene próbálni,h nem beszélsz és nem találkozol vele 1-2 hétig.Ha keres és hiányzol neki, akkor jó jel.Talán arra is rájönne,hogy szeret.

Ha nem,akkor inkább fejezd be végleg!Találhatnál valakit,aki tényleg szeret, törődik veled.Ne alázd meg magad ennyire,h egy olyan pasit próbálsz meghódítani,aki nem szeret.Lehetsz akármilyen szép és csodálatos lány,akkor sem fog szeretni csak emiatt.Bele kell törődni a ténybe is,ha nem szeret.Ez nem jelenti azt,hogy rosszabb nő lennél.

2010. ápr. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát én nem házasodtam volna meg úgy h 2évig azt sem mondja h szeret:D lol.
2010. ápr. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Most mondok egy érdekeset és ezt nem bántásból:


Nem is akar megszeretni.


Az, hogy valaki beléd szeret, az nem rajtad múlik, hanem azon, aki beléd szeret, aki meglátja a belső értékeidet.


Szerintem ne fuss tovább olyan kocsi után, ahol nyilvánvalóan nincs számodra hely...

2010. ápr. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is csak utána.:))

Van hogy nem kell mondani tudod.

2010. ápr. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igazából az a kérdés, hogy Te mit érzel. Kimutatja, hogy szeret ? Tudod, vannak olyan srácok, akiknek az a mániájuk, hogy idézem : ''sose mondd, egy csajnak, hogy szeretlek''

Egyébként Te mit érzel iránta ?

2010. ápr. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!