Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeret még egyáltalán vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret még egyáltalán vagy soha nem is szeretett?

Figyelt kérdés
A Barátommal másfél éve vagyunk együtt. 2 hetente járunk csak egymáshoz utóbbi iőbe mert befejeztem a sulit abba a városba ahol a barátom dolgozik.Nem működik nagyon jól köztünk a szeretkezés,de ez már márciustól így megy.Sokszor kérdeztem tőle,hogy miért van ez? Mi történt? Próbálkoztam türelmes lenni,másféle képen segíteni neki,hogy jó legyen,szexi fehérneműk stb,de ő csak megdícsérte és elment aludni. Ha szeretkeztünk is akkor csak párszor ha sikerlült,,mert gyakran menet közbe lelankad neki. 3 hónap után sikerül valamit kihúzni belőle végre már,hogy mi a baja. Azt felelte nekem,hogy úgy érzi eltávolódott tőlem,,, amikor meg akarna is velem szeretkezni eszébe jut valamilyen taszító dolog bennem,de nem tudja ennek az okát,hogy mi taszít bennem. Ezzel megbántott. Novemberben szintén megbántott mikor azt mondta,hogy a volt barátnőjét sokkal jobban szerette mint most engem. Ő volt az első szerelme és soha senkit nem fog tudni úgy szeretni ahogy őt. Pedig már 2 éve nem látta és nem is tartják a kapcsolatot. Azóta állítólag megbánta,hogy ezt mondta nekem,mert változtak benne az érzése és már nem ugy érzi. Azt mondja szeret de nem tudom,hogy elhiggyem e neki.
2016. jún. 19. 21:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Uhhh szegény ... Menekülj !!!
2016. jún. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jézusom, ez egy pöccs, hagyd a francba!!!
2016. jún. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!