Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátommal hét hónapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gbrll86 kérdése:

A barátommal hét hónapja vagyunk együtt. Azt mondta, hogy majdnem 10 éve nem szeretett senkit, úgy mint engem. Utoljára azt a lányt, akit úgy szeretett, mint engem azt meghalt. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Azóta volt sok kapcsolata, de azok mind üresek voltak. Most tegnapelőtt bevallotta, hogy egy másik lányról ábrándozik, úgy érzi, muszáj vele minden nap beszélnie. (ennek a lánynak csapta a szelet, de nem kaphatta meg, mert a lánynak nem kellett) Nem szereti, de szüksége van rá, hogy beszéljen vele. Engem meg már nem úgy szeret, ahogy azelőtt. Most időt kér, nem tudja, hogy hiányoznék-e neki ha nem lennék az életében. Egyfolytában annak a nőnek képeit nézi facebookon. Én 28 vagyok, a barátom meg 31 lesz decemberben. Mit tegyek? Én annyira szeretem őt, hogy az életem odaadnám egy mosolyáért. Annyira kétségbe vagyok esve. Vagdosom magamat, az ereimet.

#idő #válság #tudás #hogy szeret-e engem
2014. okt. 18. 09:37
 1/8 anonim ***** válasza:
62%

ha összevagdalod magad akkor lehet elhagy...

1. mert lelki beteg kapcsolatfüggő vagy

2. szétvagdaltad a szép kezed, így nem kellesz neki


szóval ne csinálj hülyeséget, mert következményei lehetnek...

2014. okt. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

28 évesen sokkal több eszed lehetne. Ezt a vagdosást fejezd be.

A barátod meg arcodba mondja, hogy egy másik lányról ábrándozik és te még a kegyeit keresed?

Korábban azt mondta, hogy 10 éve nem szeretett így senkit, most meg nem tudja, hogy hiányoznál-e neki? Hát azt mondanám, hogy az a kijelentés nem volt túl igazi.

Hagyd el, aztán remélem majd belepuszul. Vagy nem, de megérdemelné, hogy örökje bánja, hogy elveszített.

Te pedig hiába szeretsz valakit, ha ő nem szeret. Hidd el, lesz olyan aki igen. És akkor nem kell majd kínoznod magad. Vagy élvezed?

2014. okt. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"Én annyira szeretem őt, hogy az életem odaadnám egy mosolyáért."


Ezt szerencsére te sem gondolod komolyan.


"Annyira kétségbe vagyok esve. Vagdosom magamat, az ereimet."


Fontos lenne, hogy mielőbb felkeress egy jó pszichológust.

2014. okt. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Dehogy kell pszichológus. Amúgy is mindent magamba folytós típus vagyok. Egy idegennek meg tudnék beszélni szemtől szembe az érzésemiről. Nekem Nulla barátom van. Nincs egy se!!! De tényleg. Nekem csak ő van.
2014. okt. 18. 10:17
 5/8 A kérdező kommentje:
Azt is mondta, hogy én túl komoly nő vagyok.
2014. okt. 18. 10:53
 6/8 anonim ***** válasza:

A leírtak alapján egyáltalán nem vagy egy komoly érett nő, hanem egy éretlen, butuska, befolyásolható fruska. Ezért tudott megkapni, ezért tud hitegetni, ezért tudott az ujja köré csavarni.

Nem tudok mit mondani, teljesen mindegy, mit írunk, te úgyis a lábtörlője maradsz és csúszni mászni fogsz előtte, amíg végleg meg nem un, amíg nem talál mást, de az is lehet, hogy megtart, mert ilyen balekot keveset talál.

2014. okt. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Dehogy kell pszichológus."


Az, hogy szeretnél-e pszichológushoz fordulni, hogy egy semleges kívülállóval tudnál-e, akarnál-e az érzelmi problémáidról beszélni, és az, hogy szükséged lenne-e rá, az két külön dolog.


Ha egy olyan 28 éves nőnek, aki egy párkapcsolati problémával szembesülve az ereit vagdossa, szerinted nem lenne szüksége hatékony pszichés segítségre szakembertől, akkor kinek lenne?

2014. okt. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok hogy válaszoltatok. Köszönöm szépen. Az ereimet azért vagdostam, mert semmi más tudott megnyugatni. Tudom ezt kevesen vagy talán senki nem érti meg. Enni se megy semmit. Nkekm ő a mindenem. A szerelmem, a legjobb barátom, s egyben a lelkitársam is. A mindenem.
2014. okt. 18. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!