Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek, lehetne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek, lehetne ezen valamit alakítani? Vagy csak idő kell?

Figyelt kérdés
Egy ideje beszélgetek egy lánnyal facebookon , és nagyon tetszünk egymásnak , konkrétan már ritkán , de a jövőt tervezgetjük... Nem kamu ő sem , és én sem kamuzok , webkam megvolt már többször is.Viszont nekem vannak kínzó emlékeim a múltbéli kapcsolataim miatt , és sokszor szoktam felhozni neki ezt és nem nagyon szereti. Amikor próbálkozok a témával általában veszekedés a vége , nem tudom , hogy inkább hagyjam az egészet , vagy bírjam ki amíg jobb lesz ... 18/f és 20/l

2016. jún. 22. 15:50
 1/5 anonim ***** válasza:
SOHA, de tényleg, SOHA nem beszélunk az aktuàlisnak az exeinkrol. Még ha turelmesen meg is hallgatna és pàtyolgatnà a lelked, akkor sem. Keserves àron megtanult lecke. 38F.
2016. jún. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Napozni most épp alkalmas 😏
2016. jún. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát mondjuk ha tudod, hogy veszekedés lesz belőle, akkor minek hozod fel?
2016. jún. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Sosem volt egy exem se , csak ilyen próbálkozás szerűségeim , amik borzasztó mély nyomot hagytak bennem.

Nem szeretném felhozni , csak sokszor olyan mértékben nyomaszt , hogy webkamon keresztül észreveszi rajtam és nem hülye , hogy ne vegye észre ...

2016. jún. 22. 16:35
 5/5 A kérdező kommentje:
Mármint nem olyan , hogy hogy ne kérdezzen rá , a kamuzást meg simán kiszúrja
2016. jún. 22. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!