Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékeny vagyok a pasim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny vagyok a pasim munkahelyén dolgozó csajokra mit csináljak?

Figyelt kérdés
A pasim munkahelyén csomó kihívó lány dolgozik és féltékeny vagyok pedig nem is szokott róluk beszélni meg nem ad okot. Hogy juthatnék túl ezen?
2016. jún. 23. 11:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Igazából szerintem ezen nem jutsz túl, mert mindig az eszedbe jutt hogy megcsalhat. Én az exemmel azért szakítottam mert ő is féltékeny volt , ő arra hogy egyedüli nőként dolgozok kb.:40 pasival...
2016. jún. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ne magadból indulj ki, lehet ő nem "flörtölget" meg ilyesmi.
2016. jún. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2.: nem magambol indulok ki. De az a férfi vessen rám követ, aki nem nézi meg a nő munkatársait és egyáltalán eszébe sem jut olyasmiről fantáziálni
2016. jún. 23. 12:33
 4/10 anonim ***** válasza:
36%

Az, hogy mi jár a fejében, az az ő dolga, magánügy, ki vagy te, hogy megmondd, mit gondoljon? Szerencsére még nincs gondolatellenőrzés, szabadon azt gondol más emberekről, amit csak akar.

Az alaptalan beteges féltékenykedést pedig mellőzd, vagy ő fog mellőzni téged.

2016. jún. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
36%
Ezen nem tudsz túllépni, pont ezért fog elhagyni, vagy megcsalni. Én, féltékeny nővel nem tudnák együtt élni. Kész méreg egy kapcsolatra.
2016. jún. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Azt kérdeztem, hogy juthatok túl ezen. Egy értelmes választ nem kaptam, mindenki csak jól megmondta a magáét
2016. jún. 23. 14:11
 7/10 anonim ***** válasza:

Fogadd el! Ez az első lépés. Bízz benne! Figyelj rá oda minden téren!

Mert ha elkezded esetleg cseszegetni, könnyen elválhatnak útjaitok.Arról nem is beszélve, hogyha alapból megbízható, te meg b@*zogatod, simán félremegy, mert kiábrándul belőled, a csalódottság, érzelmi megbántás sok mindent kihoz az emberből. Úgy lesz vele, hogy te úgy is azt hiszed, hogy csal, akkor meg nem mindegy?


Vagy megjön az eszed és nem rinyálsz, vagy még most zárd le a kapcsolatodat, mert csak szenvedni fogtok. Mondom ezt nőként!

2016. jún. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha nem ad rá okot, akkor próbáld meg elfogadni. Nekem is szörnyen féltékeny a feleségem és hidd el, hogy nem tesz jót a kapcsolatnak. Mi már majdnem szétmentünk emiatt. 36F
2016. jún. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A féltékenység nehezen gyógyítható sajnos. Kevés az önbizalmad. Tekints úgy a féltékenységre, mint egy gonosz gondolatra ami ártani akar. Űzd el.
2016. jún. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Közvetlen környezetében dolgoznak? Csak munkahelyen van velük vagy utána programokat is szervezne?

Ha csak munkatársak és annyi, azon kívül nem is találkoznak,akkor felesleges a féltékenység

Ha meg össze is járnak néha és úgy nem szokott róluk beszélni, akkor kérdezd te őt, vagy menj el te is egy ilyen alaklomra és ismerd meg őket.


Normális egy egészséges félsz, ez kb mindenkiben benne van, de nincs értelme, hogy elhatalmasodjon feletted.

De beszélhetsz vele is az érzéseidről ezzel kapcsolatban, biztos meg tudna nyugtatni. De ne állandó téma legyen, hanem csak egy alkalom amikor beszélsz róla.

2016. jún. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!