Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítsak vagy ne? sajnos túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak vagy ne? sajnos túl féltékeny vagyok a kapcs-ban és ez beárnyékolja az ő és az én boldogságomat is nem tesz semmit, hogy bízhassak benne (forgolódik csajok után az utcán, stb), én meg állandóan rémálmokkal küzdök

Figyelt kérdés

fogadjam el, hogy nem tudok megváltozni, és hagyjam az egészet?

amúgy a féltékenység oka: kapcsolatunk legszebb szakaszában láttam meg, hogy társkeresőzik, amikor semmi oka nem volt rá- nem veszekedtünk, jó a szex, stb

azóta bármikor rendben minden, mindig az jut eszembe,hogy mások is érdeklik

amúgy ő az egészre annyit mond, vagy befejezem a féltékenykedést, vagy vége. amúgy nem segít, hogy ne legyek az


2010. ápr. 13. 17:06
 1/3 anonim ***** válasza:
nem szoktam igazat adni általában a féltékenykedő csajoknak, de neked most igazad van, jogos a féltékenykedés.
2010. ápr. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
melletted kéne lennie pont ilyenkor. Csináld te is azt amit ő. Tedd féltékennyé. Aztán ha ő is mondja te is mond neki azt amit ő hogy vége lesz. Hátha rájön. Tapasztalatból tanul az ember. De ha ennyire nem tudsz benne bízni, és ez sem segyt akkor sztem legyen vége.
2010. ápr. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszi az eddigieket

lehet nem illünk össze a párommal

én törődésre vágyom, ő meg uralkodik. neki mindent lehet, én meg csak nem is sminkelhetek

és ha féltékennyé tenném, lehet akkor meg direkt keresne másokat,hogy vissza vágjon.lehet örülne is neki, hogy erre fel lett jogosítva. aztán meg magamat okolnám, ahogy most is

2010. ápr. 13. 17:43

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!