Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megromlott kapcsolat + 3. személy, hogy menthetem meg a helyzetet?

Figyelt kérdés
Dióhéjban a történet, hogy párommal nemrég voltunk együtt 3,5 éve, én 20 leszek, ő pedig 19 lesz hamarosan. Kapcsolatunk egészen gyerekkorunk óta tart, ami 2012-ben teljesedett ki, egy harmonikus szerelmi kapcsolat formájában. Idáig minden rendben volt közöttünk, viszont körülbelül egy éve feltűnt az életünkben egy közös ismerősünk, akivel régebben nagyon jó kapcsolatot ápoltunk, semmi gond nem volt vele. Viszont az elmúlt egy évben, egyre több vita és növekvő feszültség alakult ki a párom és én köztem, és az utolsó hetekben már alig beszéltünk egymással, csak néha írt rám, viszont a haverommal, ő mindvégig jól kijött, és annyira összemelegedtek már, hogy elválaszthatatlanná váltak szinte, folyton együtt játszanak, beszélgetnek, stb., én pedig olyan "másodlagos" kategóriába kerültem. Viszont én ezért a lányért mindent megtettem az elmúlt időszakban, hogy újra azt érezze, mint azelőtt, hogy jött volna az érettségije, és rakódott volna rá a sok stressz, de hiába, ő csak a hibáimat látja meg, például hogy gyerekes vagyok néha, meg idegesítő dolgaim vannak, amiket nem akar elfogadni, és azt a sok boldog, együtt töltött percet már szinte kitörölte az életéből, minden hétköznapi, hozzám fűződő emlékét eltüntette mikor találkoztunk, ennek ellenére viszont megcsókolt, többször is, mielőtt elváltunk volna. Nekem ő az első, és én is neki, és nem értem, hogy miért akar mindent lecserélni, mikor én mindent megadtam neki, hűséges voltam, soha a büdös életbe nem néztem rá más lányra, mindig ő volt a szemem előtt, és még mindig Ő van előttem. Minden rendben volt idáig, míg fel nem tűnt a harmadik személy, és közénk nem állt, és kezdett el terjedni, mint valami daganat, aki kiírtja a jól működő dolgokat. Hogyan tudnám felém irányítani a dolgokat mindezek után, hogy újra szerelmes legyen belém? Még nem mondta ki, hogy vége, most még átgondolja mégegyszer, de én már nem tudok semmi jóra se számítani. Szerintetek lehet ebből még bármi jó is? Köszönöm annak, akinek volt türelme elolvasni a regényemet, minden építő jellegű, segítő választ szívesen fogadok.

#kapcsolat #párkapcsolat #hűség #harmadik fél #első szerelem #megromlott viszony harmadik fél miatt
2016. jún. 26. 13:16
 1/5 A kérdező kommentje:
Még annyi utólagos kiegészítésem lenne hozzá, hogy már mióta együtt vagyunk, arra vártunk, hogy mikor tudunk többet együtt lenni, mert eleinte szülei ellenezték a doglot, mivel távkapcsolatnak indult az egész. De így, vakon is megbíztunk mindig egymásban, és az utóbbi egy évben merült fel bennem először ez a féltékenység - és úgy néz ki teljesen jogosan - ami most már idáig fajult. Viszont Ő ezért küzdött, hogy itt tanulhasson, ahol élek, és hogy ezek után minden nap tudjunk találkozni, és rendes párkapcsolatban élni, amíg csak lehet. Ezek szerint most, hogy tudja, hogy ide került, már nem számítana neki az, amiért idáig küzdött?!
2016. jún. 26. 13:27
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Elolvastam. Nem tudom, hogy lehet-e még ebből valami jó. Az első szerelmét senki sem felejti el, én azt kívánom neked, hogy a szépre emlékezz. Előtted még az élet, majd lesz jobb is. Fiatalon sok hibát elkövet az ember, szerintem egyszer a lány is bánni fogja, ha most elenged téged.
2016. jún. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a szépre emlékezek. És túl sok szép pillanatunk volt együtt..rengeteg..megszámlálhatatlan. És ezért is olyan nehéz nekem Őt elengedni most, azaz el sem szeretném engedni. Ő kell nekem. És egy-két héttel ezelőtt még a közös terveinket szövögettük, hogy mit fogunk MOST, a nyár alatt együtt csinálni majd. De most minden összeomlott, 1 hét leforgása alatt.
2016. jún. 26. 15:56
 4/5 anonim válasza:

Első szerelem ...első látásra?

Nekem is volt ilyen, hidd el tudom milyen rossz érzés ha egyszer csak megtudod, hogy mással jár. De ezt a döntést neki kell meghoznia és Te ez ellen nem sokat tehetsz(szerintem)...

Hogyha már van valaki más szerelme akkor már nehéz visszaszerezni.

2016. jún. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Sz.rd le! :) Köszönd meg neki az együtt töltött időt és rakd ki te. :D Tizenévesen voltatok együtt éveket és elsők voltatok egymásnak. Előbb-utóbb elkezdi azt érezni, hogy neki ki kell próbálnia mással is. Amit egyébként neked sem ártana. :) Hiába csábítanád most vissza, úgyis jönni fog majd egy újabb harmadik személy. Feleslegesen pazarlod az időd és az energiád, amiket önmagad fejlesztésére is fordíthatnál. Hasalj rá a tanulásra/sportra, vedd elő a régi ismerősöket. Amiatt meg ne aggódj, hogy egyedül maradsz, úgyis jön majd másik lány. Mindig jön! :) Szóval csak kitartás!
2016. júl. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!