Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan (ellenkező nemű)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan (ellenkező nemű) személy az életedben, akivel valamilyen szempontból különleges (nem szokványos, a külvilág számára esetleg érthetetlen) kapcsolatot ápolsz? Mesélnél róla?

Figyelt kérdés
Tapasztalataim szerint ezekről nem szoktunk beszélni mert nehezen elmagyarázható esetek általában. Tudnátok mesélni ilyenekről? :)

2014. szept. 6. 21:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Volt és nem mesélek.
2014. szept. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Ha érdekel írj rám.
2014. szept. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Kb 1 éve itt gyakorin megismertem egy fiút. Egy kis idő után szerelmet vallott, amit nem tudtam olyan ügyesen kezelni, mert ő volt az első. Külsőre nem jött be, a belsője viszont megfogott és úgy éreztem/érzem, hogy különleges. Azóta lett egy barátom neki meg nem szóltam erről szóval kicsit eltávolodott tőlem amikor minden kiderült. Viszont amikor szakítottam a barátommal megint beszélgetni kezdtünk és azóta töretlen a kapcsolatunk. Mindig meghallgat, tanácsokat ad, fejmosást tart ha hülyeséget csináltam, megnevettet ha rossz kedvem van stb. Egyszerűen nem tudom eldönteni, hogy mit érzek iránta. Nem jönnék össze vele, de mégis szeretem. Olyan nekem mintha a bátyám lenne. Barátzónába tettem és ő ennek ellenére még mindig beszél velem és elmondta, hogy még mindig szerelemből szeret. Sajnálom, hogy nem tudom viszonozni, emiatt rosszul érzem magam, de szeretem, nagyon is, csak nem úgy, ahogy ő engem. Nem akarom elveszíteni mert már régóta ő a legfontosabb fiú az életemben. Tényleg olyan mintha a bátyám lenne, és én mindig is akartam egy bátyót. :D


15L

2014. szept. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Van, a stricim
2014. szept. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Plátói szerelem ér, vagy az túl hétköznapi?
2014. szept. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Üsse kő, ér. :D
2014. szept. 6. 21:40
 7/8 anonim ***** válasza:
Van egy fiúismerősöm, aki az egyik legizgalmasabb ember, akivel találkoztam. Egy kicsit már nagyon régóta tetszik, mert hihetetlenül művelt és imádom a stílusát. Az évek során nagyon bizalmas viszonyba kerültünk, mindent meg tudunk beszélni egymással. Sokszor érdeklődik a pasiügyekről is és szívesen beszél az ő kapcsolatairól. Ha most valahogy megkérdeznék, ki az az ember a világon, akihez rögtön hozzámennék, őt mondanám. Viszont nem hiszem, hogy ő is így érezne, azt pedig nem merem megkockáztatni, hogy közeledjek, és ha esetleg elutasít, utána kellemetlen lenne neki a dolog, és nem maradnánk ilyen közeli barátok. Úgyhogy marad ez a kompromisszum, és nem bánom, ha mindig így marad.
2014. szept. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mi mind a hatan nagyon különleges barátságot ápolunk, de egy testben. :)

Viszont még soha nem vesztünk össze, nsfy az összhang közöttünk. Pl. A héten elviszem magamat moziba, mert meghívtam magam valentinas nap alkalmábul. :D

2018. febr. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!