Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, titeket is zavarna ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, titeket is zavarna ha a barátnőtök takarítónőként dolgozna?

Figyelt kérdés

Nem iskolázatlan, mert van szakmája és csinos, szép, csak egyszerűen így hozta az élet. Csak félek mit gondolnak majd a barátaim, mert ezt mindenki olyan alja munkának tartja a köztudatban. Persze tudom hogy nem szabad ilyennel foglalkozni és kapok majd hideget meleget, de akkor is érdekelne.

25/F



2016. jún. 26. 16:32
1 2
 1/17 opened paradise ***** válasza:
75%

Egyáltalán nem. A munka nem szégyen.

Te a barátaid miatt jössz össze valakivel?

2016. jún. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
84%
Engem nagyon nem zavarna, sőt egy kivétellel engem semmilyen munka nem zavar, gondolom ki lehet találni, hogy az a prostitúció. Nem a szakmája minősíti az embert, én jogot tanulok( nem azért mondom hogy felvágjak, de látni fogjátok, hogy miért releváns) és egyetemen vannak olyan buta 3,14csák, akikkel soha az életben nem akarnék összejönni. Ehhez képest, a pékségben, a boltokban, vendéglátóhelyeken, takarító nők között, olyan aranyos mosolygós lányokkal beszélgetek néha, hogy kérdés nélkül el tudnám képzelni velük. Nem általánosítok, de te se tedd azt. Még egyszer mondom, nem a szakmája minősíti az embert, hanem a gondolkodása, és a viselkedése. 22/F
2016. jún. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
81%
Nem. Valamiből élni kell, most ez adódott. Egy munka különben sem örök életre szól.
2016. jún. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
84%
Az zavarna hogy ha csak ez a lehetoseg adodik akkor nem vallalja el hanem inkabb eltartatja magat.
2016. jún. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
71%
Én barátnőm konyhás egy bölcsődében.És nem zavar. Ha a haverok miatt kérdezed nekik fontos tudniuk mivel foglalkozik?
2016. jún. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
71%
Ha nem prosti, vagy bérgyilkos, akkor nem zavar, hogy milyen munkát végez.
2016. jún. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
58%

A barátnőm takarítással foglalkozó vállalkozó itt németországban, 2000-2500 euró ami havonta tisztán megmarad neki... Egyáltalán nem zavar...

Nos igen ameddig otthon éltünk ugyanezt alkalmazottként 60-70.000ért csinálta, dehát valahol ki kellett tanulnia...

2016. jún. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
8%

Kicsit igen. Lehet, hogy szánalmas vagyok, de zavarna. Nem is azért, mert keveset keres, hanem azért mert mindenki egyből arra gondolna, hogy egy buta prolival járok aki másra nem volt jó.


Tudom, sokat foglalkozok másokkal...

2016. jún. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Engem csak annyiban zavarna, hogy tönkreteszi magát egészségileg. Egész nap talpalni, hajolgatni stb., nem kifejezetten tartozik az egészséges mozgásformák közé. Túl hamar leamortizálná ez a munka...
2016. jún. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

"Ha nem prosti, vagy bérgyilkos, akkor nem zavar, hogy milyen munkát végez."


Én tökre örülnék, ha a barátnőm bérgyilkos lenne :)

2016. jún. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!