Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy fogadjátok, ha a barátnőtök/barátotok elolvassa az üzeneteitek és nem írnak vissza?

Figyelt kérdés
A barátom folyton ezt csinálja. Tök keveset találkozunk, mivel másik városban van és általában is mindig keveset ír vissza. Amikor szeretnék lelkizni, egy kicsit felhívom a problémákra a figyelmekre, meg hogy mi bánt, akkor csak megnézi és nem ír vissza napokig. Legközelebb meg mondja, hogy mert ő nem szeret veszekedni. Mindig annyiban hagyja bármi is legyen szó kettőnkről.
2016. jún. 5. 13:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem érdekli mi van veled.
2016. jún. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez a baratod?:D ez egy erzeketlen paraszt nem tobb...ekezetert bocsi
2016. jún. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mintha magamról olvasnék. Sokszor van hogy magányra vágyom és olyankor nem írok vissza senkinek.

Remélem tudod hogy ezt nem csak veled csinálja, hanem a családjával, barátaival is. Tudom, mert én is így szoktam. Kapok is hideget-meleget a családtól mondjuk, ha egy hétig nem keresem őket (távol élek tőlük, egyetemen vagyok).


Nagy szerencsére találtam már olyan lányokat az életben, akik nem vágynak a napi szintű kommunikációra és megtarthatom a privát teremet, ha velük vagyok.


Nem illetek össze akkor. Neked egy akaszkodósabb, kevésbé független, extrovertáltabb férfi jönne be, mint amilyen te is vagy.


23/F

2016. jún. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.

Nekem az a normális ha barátnőm van, hogy úgy heti 2-4 napon találkozunk, és mindig van egy-két nap, amikor egyáltalán nem is beszélünk egymással. Akkor is ha őrülten szerelmes vagyok.

2016. jún. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
a barátom a barátaival napi szinten beszél, találkozik, imád velük lenni. velem hetente 2x találkozik és alig ír. még mindig megfelelőbb lennél te barátnak, mint ő...
2016. jún. 5. 13:54
 6/8 anonim ***** válasza:
3-as ez azt mondom ertheto a te esetedben, de mikor a kerdezo tamogatasra vagyna es le se szarja azt nem hiszem hogy meg lehetne erteni...
2016. jún. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 RRR ***** válasza:
nem igazán érdekled,egy semleges valaki vagy a számára
2016. jún. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egyértelmű, hogy nem érdeklik őt a dolgaid, szerintem gondolkozz el ezen a kapcsolaton...

Ilyenkor amikor a másikat nem érdekeljük, egy beszélgetéstől nem fog megváltozni a dolog, sajnos.

Nem illetek össze.

2016. jún. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!