Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátommal 1 év után sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal 1 év után sem volt szex. Mi tévők lennétek e helyemben? (többi lent).

Figyelt kérdés

Na szóval 1 éve vagyunk együtt. Volt pár hét szünet egy fél év után, mert nagyon összebalhéztunk. Mivel szerettük egymást kibékültünk, de így fél év után megint kezdenek visszatérni a problémás dolgok. Szeretem, de néha olyan, mint ha csak tesók lennénk...

Nekem volt előtte egy barátom, akivel le is feküdtem. Amikor megtudta tőlem ezt a mostani a barátom. Eléggé összetört, de basszus ez az élet rendje nem várhatunk örökké... Emiatt ő parázik, hogy nem lesz vele jó, emiatt meg sem történt soha. Próbáltam vele beszélni, de semmi... Néha eszembe jut a szakítás csak annyira megszoktam már..


Egy 18 éves lány és fiú



2016. jún. 26. 20:14
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Pppppppffffff!!!!!!!!!!! :D XD
2016. jún. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%
Ja szintén pfffff;)
2016. jún. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Jaj, hagyd az ilyen toketleneket. Ha igazan kivannatok egymast, akkor nem birnatok ki egy evet csak ucsorogve egymas mellett.
2016. jún. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
szinte mindig én kezdeményezek ami szerintem is gáz... én már próbáltam mindent..
2016. jún. 26. 20:24
 5/10 opened paradise ***** válasza:
Kötözd ki míg alszik,aztán vedd el ami kell és vissza ne add.
2016. jún. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 RRR ***** válasza:

nézd ez egy töketlen valaki

gondold át az egészet

azért mert megszoktad,nem kellene így élned.....semmi értelme...

2016. jún. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hüle szüzike.


Vágd gerincre a marháját, azt fejd meg azt a kígyót!

2016. jún. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%

"Néha eszembe jut a szakítás csak annyira megszoktam már.."

Pont ilyen a szerelem.

Ja, mégsem.

2016. jún. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hat megszokasbol ne maradj vele.
2016. jún. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Vagy fél a szextől,hogy nem teljesít kellőképpen,vagy a kukit jobban szereti.

Ugorj rá!Ha hetero és szeret be kell adnia a derekát.

2016. jún. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!