Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom kutyusa az ágyban. Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom kutyusa az ágyban. Hogy győzzem meg?

Figyelt kérdés

Az a gondom, hogy a barátomékhoz kutyus érkezett.Félreértések elkerülése végett, le kell, hogy szögezzem, hogy nagyon szeretem a kutyusokat, pl: rendszeresen játszom vele, meg etetem, simogatom,sétáltatom stb. A gond az az, hogy a barátom felengedi az ágyra, és vele alszik, ha én nem vagyok ott, ezért csupa kutyaszőr az ágy, és kellemetlen szag is van. Mindemellett folyamatosan puszilgatja (a száját is) (úgy akar puszit adni)és nem mos kezet étkezés előtt, ami engem eléggé zavar.Szeretem a kutyust, de pl.nincs túl kellemes szaga a lehelletének...és nem szeretném, ha ilyen szájjal vagy kézzel nyúlna hozzám. Ráadásul múltkor valamilyen kiütés is lett rajtam...A kutyust fürdetik rendszeresen, de nem örülök neki, hogy oda teszem a fejemet, ahol azelőtt esetleg a kutyus popsija volt, mert napi egy fürdés azért nem elegendő a popsi higiéniájához...Már mondtam a barátomnak, de mindig megsértődik. Amikor kerek perec megmondtam, h nem szeretném, ha az ágyban lenne, és nagy kérés lenne-e ez, akkor elfintorodott,és azt válaszolta hogy igen. Mit javasoltok?

(elnézést a hosszú megfogalmazásért:))


2010. ápr. 13. 21:07
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
46%

vegyétek be a szexbe!


egy20éveshülyegyerek.

2010. ápr. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
köszi, ez sokat segített
2010. ápr. 13. 21:11
 3/29 anonim ***** válasza:
43%
Hát nem tudom, én is felengedném, hiába mondaná más hogy ne.
2010. ápr. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
40%
Én a kutyát választanám
2010. ápr. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
26%
Bocsi,de én is felengedném,sőt fel is engedem.De milyen kutyája van,hogy annyira szőrös lesz tőle az ágy,hogy az Téged zavar???
2010. ápr. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
37%

én párom a macskáját altatta maga mellett... állandóan gyomrozta, puszilgatta... ugyanígy mint a te párod. egyszer leporszívóztam az ágyát, az ágyneműt lehúztam és bevágtam a kukába. párom akkor kint bóklászott. akkor jött be mikor a macskát kivágtam a szobából mert megint az ágyon mászkált. előtte én is szóltam neki h nem tetszik h abban az ágyban alszom amit előtte a macska össze vissza mászkált közbe meg ki tudja merre kóborolt nap közben. nem tette ki a macskát. de miután ezt a kis közjátékot megjátszottam a macska nemhogy az ágyra de még a szobába se mehet be :)


21/L

2010. ápr. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
22%
Kutya igen, neked szia! Párom is elfogadta a kutyámat az ágyban! Ha nem tette volna, elküldtem volna a pi..ába.... Szerintem a kutya maradjon...
2010. ápr. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
én nem azt mondom, hogy ne engedje fel. Csak akkor ne engedje fel, ha ott vagyok, hogyha megkérem.Ti szerettek viszkető kiütésekkel kutyaszőrrel a szátokban büdösben aludni? én is hagyom így, hogy ott legyen, csak akkor legalább ágyneműt húzhatna. Szó nincs arról, hogy válasszon. Mellesleg 2 év alatt talán jelenthetek neki annyit, mint egy 2 hete érkezett kutyus. Direkt ezért írtam, hogy én is szeretem őt, de nálunk én sem kényszerítem arra, hogy a macskákkal aludjon, mert nem tudom, hogy nem szeretné (és persze én sem).
2010. ápr. 13. 21:18
 9/29 anonim ***** válasza:
84%
kutya nem az ágyba való...
2010. ápr. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Kompromisszum? Én is felengedem a kutyimat, de a derekamnál fentebb nem jön. Úgy értem, hogy ha fekszem a lábam végében vagy a derekamnál fekszik, de sosem a fejemnél. Esetleg így nem lehet megoldani?
2010. ápr. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!