Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek milyen volt a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek milyen volt a párotok érettségi időszakban?

Figyelt kérdés

Az én barátnőm most épp abban az időszakban van(erdélyiek vagyunk) jövőhéten érettségizik.

De teljesen más lett, nyűgös, nem olyan vidám, és ami a legjobban zavar,hogy mindennel baja van.

Minden kis apró dolgon felhúzza magát és bedurcázik, ilyeneken pl hogy miért nem írtam neki két órán keresztül smst, vagy nem hívtam fel percre pontosan.

És mostanában alig szexeltünk.

Ti ezt hogy viseltétek? Emiatt van?


2016. jún. 27. 23:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Lábon kihordtam abban az időszakban egy agyf.szrákot, szóval érthető.
2016. jún. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kicsit feszültebb, a szóbeli előtt, de semmi komoly, utána viszont felszabadult és rám vetette magát :D
2016. jún. 28. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!