Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem hülyének néz a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem hülyének néz a párom! Szerintetek?

Figyelt kérdés

1eve vagyok együtt a párommal. Kb fel éve élünk együtt. Van egy építkezési vállalkozása, nem volt megelegedve a munkaidommel ezért felmondtam a munkahelyem, hogy elmegyek hozzá dolgozni. Március óta vagyok ott.az első 2honapban bejartam rendszeresen de egy forint fizetset nem adott,igaz bevasarolt otthonra.az ő nevén van a telefonszamlam és sokszor felhozta hogy kifizette helyettem. Meg kell csinaltatnom valamit ami 50ezer körül van,es mondta hogy reméli ki tudom fizetni. Én meg ezen teljesen kiakadtam és kiontottam a véleményem erre ő rögtön avval jött hogy azért nem adott fizetést mert azt hidte közösen vagyunk és ha elfogy a pénzem majd mindig ad valamennyit...(ezert mert kiakadtam adott 200ezret márciustól juniusig)

Megmondom őszintén azóta nem is olyan rendszeresen napi 8orat járok be mert úgy érzem hülyének néz.


2016. jún. 28. 10:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Lol
2016. jún. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Csicskáztatás light.
2016. jún. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Na nem, nem és nem. 1: nem vagytok 10 éves házasok, hogy ő rendelkezzen a pénzed felett. 2: a munka az munka, a magánélet, az magánélet. Akármennyire is a párod, győződj meg róla, hogy érvényes szerződésed van a cégnél és be vagy jelentve, mert neked pörög az óra, a te nyugdíjad kockáztatod és láttam már nem egy ilyen esetet, később egy vitában jól jöhet, ha jogilag is tiszta az ügy, nem kell keverni a munkát és a magánéletet, ő bent a főnököd, te pedig az alkalmazottja vagy, ennek megfelelően ugyanúgy jár neked a fizetés, mint a többieknek. 3: annyi feminista van a világon, annyian küzdenek, te meg eltűröd, hogy mint egy gyereknek csak adogassanak néha egy kis zsebpénzt? Persze teljesen más a helyzet, ha nem dolgozol, otthon üldögélsz és majd az urad eltart, de te dolgozol, azért a pénzért ki tudja, talán még vért is izzadsz, és akkor nem kapod meg? Jobb lenne, ha leülnétek, KÜLÖN kasszán lennétek (egyszer te vásárolsz, egyszer ő) és nem kevernétek a munkát a magánélettel.
2016. jún. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
Egy jo tanacs: Egy no MINDIG minden körülmények között tudjon megállni a sajat laban. Ne haragudj, de nagyon buta vagy.
2016. jún. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
Még ha nála is dolgozol, ügyelj rá, hogy legyen munkaszerződésed, jelentsen be rendesen, akár a nyugdíjad miatt, akár a későbbi csed-gyed miatt, akár a nav miatt is.
2016. jún. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Jaj, hát értem én,h kva kényelmesnek tűnt, h a pasim a főnököm, én leszek az ő kis liblingje, nem baj, ha hibázok, ha kések, engem nem lehet majd kirúgni semmiért, kapom a fizuemelést, az előléptetést, királyság lezs.


Hát nem lett, mert a pasid csak trükközésre, adócsalásra használt fel, spórolt rajtad jó sokat. Szerintem be se jelentett. Ezt egy idegen munkavállalóval nem tehetné meg, de veled, a kis h.ülyével igen.

2016. jún. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%

"nem volt megelegedve a munkaidommel ezért felmondtam a munkahelyem, hogy elmegyek hozzá dolgozni."

Ezt többször elolvastam, mert nem akartam elhinni, hogy ilyen van..... Te tényleg azért mondtál fel a munkahelyeden, mert a párodnak nem tetszett valami ott???? Van ilyen ember, aki helyett mások döntenek mindenben?

Szerintem nem kérdés, hogy ilyen emberrel nem szabad(na) együtt lenni, de biztos azzal jössz, hogy szereted.

2016. jún. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Költőnő? ***** válasza:
Uhhh... egy echte után nekem ez kicsit olyan hogy 21re lapot húzni.
2016. jún. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Költőnő? ***** válasza:
Év után *
2016. jún. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 omba ***** válasza:
Igen. Hülyének néz. és akkor se TB-d, se semmid.keress egy rendes munkát, attól még lehettek együtt.
2016. jún. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!