Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért keresi fel mindig ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért keresi fel mindig ezt a lányt?

Figyelt kérdés

Nem az exe de majdnem volt közöttük valami de végül a barátnőm mondott nemet.

Volt egy kisebb vita közöttük egy ideig nem is beszéltek de most a barátnőm egy mondvacsinált indokkal felhivta..

Amikor együtt voltunk is elég intim dolgokról beszélgettek ők és ki is dumálta a barátnőm neki a kapcsolatunkat!Nagyon zavar, hogy ujra beszélnek és ráadásul nem a csaj kereste. Van félnivalóm?


2016. jún. 29. 13:12
 1/5 A kérdező kommentje:
Leszbikus téma...Bocsánat rossz helyen tettem fel. bár párkapcsolati probléma...
2016. jún. 29. 13:15
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg a lezbikus barátnődet
2016. jún. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kössz....
2016. jún. 29. 13:26
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hetero vagyok és férfi, ezért nincs rálátásom, hogy megy ez a lány-lány kapcsolatokban. Szerintem semmiképpen nem túl biztató, amit leírtál. Annyit tudok javasolni, hogy mondd meg neki, hogy téged zavar a dolog, és ha lehet, ne erőltesse ez ismeretséget. Azt gondolom, egy párkapcsolatban van ilyesmire lehetőség. Ez nem parancs lenne, hanem egy kérés két ember között, akik (elvileg) szeretik egymást. Mivel az ilyesmi tönkre is tehet egy kapcsolatot, okos ember képes belátni, hogy vannak helyzetek, mikor választani kell, és jó esetben képes józanul mérlegelni, és nem a büszkeségére hallgatni. Gondolok itt arra, hogy csakazértse szakítja meg a kapcsolatot. A kommunikáció mikéntjére érdemes odafigyelni, hogy ne parancsnak vagy zsarolásnak tűnjön, hanem egy kérésnek. Én a feleségem kedvéért megtettem, hogy kizártam az életemből valakit, mert féltékeny volt rá, és olyanra is volt példa, hogy engem zárt ki valaki az életéből, mert szúrtam a barátja szemét. És teljesen igazat adtam neki: a párja mellett van a helye, úgy normális, ha az ő igényei előbbre valóak, mint az enyém.
2016. jún. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Én már anno is mondtam neki, hogy nagyon zavar és akkor sem miattam, hanem az ő kis vitájuk miatt szakad meg a kapcsolat közöttük! És most újra megkereste...Félek...
2016. jún. 29. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!