Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vegyem rá, hogy találju...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá, hogy találjunk megoldást erre a problémára, ha még beszélni sem akar róla?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a pasik számára ez kényes téma, de nekem fontos lenne a megoldás.A kapcsoltunk elején még elég sokáig bírta a barátom a szexet (45 perc-1 óra), de mostanság 5-10 perc.Próbáltam nyújtani az előjátékot, de nem bír várni az is max.10 perc, így összesen 30 perc alatt letudja a dolgot.Egy kezemen meg tudom számolni hány második menet volt eddig, harmadik pedig még sose. Ha felhozom a témát egyből megsértődik és vita van, azt mondja ezzel sértem az önbizalmát és szarnak érzi magát.Viszont az én önbizalmamnak sem tesz jót, folyton arra gondolok, hogy már nem kíván és ezért próbál túl lenni rajta minél előbb és már nem érdekli, hogy nekem is jó legyen, emiatt állandóan picit haragszom rá.Nagyon,nagyon szeretem őt, nem akarom bántani és szakítani sem szeretnék semmiképp, de jó lenne valami megoldás. Kérlek, ne gondoljatok valami szexmániás libának, de fontos nekem ez is és többre vágyom.

21/L és 24/F több, mint egy éves kapcsolat.


2016. jún. 30. 18:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Fogalmam sincs, mi lehet a háttérben nála.

Arra tudok gondolni, hogy unja és nem élvezi a dolgot. Nem számít neki, neked mi lenne a jó.

Szarnak érzi magát, meg önbizalom, hát ez elég buta kifogás. Attól lenne önbizalma, ha odafigyelne a barátnőjére, és ki tudná elégíteni az igényeit. Szerintem nincsenek irreális elvárásaid. :)

Próbáltatok újítani valamit? Bár ilyen hozzáállással, ami neki van, elég nehéz.

2016. jún. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kérdés elején azt gondoltam 30fölöttiek vagytok. Szerintem egyszerűen el lustult elkényelmesedett . Lovagold meg mikor érzed hogy majd elmegy akkor âllj meg és vàltsatok pózt ...Ha nem hajlandó erre mond hogy akkor segédezközökhöz fogsz folyamodni. Màsodik menet hmm mire van a pici szàd:))) Ha,ellent tud àllni neki akkor vagy ő vagy te vagy béna màr bocsi:)))
2016. jún. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!