Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az ilyen nő?

Figyelt kérdés

Barátnőméknél vagyok a hétvégén mert házépítés folyik. Tegnap egész nap betonoztunk, beálltam az apja és a bátyja mellé dolgozni, és rendesen dolgoztam is. Ez szerintem teljesen normális dolog volt. Reggeltől estig dolgoztunk, csak annyi szünetet tartva amíg bementünk inni egy-egy pohár hideg valamit. Bent a barátnőm és az anyja csak főztek. Este végeztünk 7 után valamivel, mindenki hulla fáradt volt, de leültünk hárman a teraszra árnyékba meginni végre egy jó hideg sört zárásképp. Mikor barátnőm ezt meglátta kijött és elkezdett hisztizni, hogy egész nap hozzá sem szóltam meg nem foglalkoztam vele, de bezzeg sörözni van időm.

Fáradt voltam a veszekedéshez meg ott volt az egész családja így csak hallgattam. Este meg megpróbált rám mászni, hogy ő most azonnal szexelni akar és nem értette meg, hogy egész napi kemény fizikai munka után fáradt vagyok és csak pihenni akarok. Persze megint hisztizett, és a vége az lett, hogy kint aludtam a kanapén (roppant kényelmes volt...)

Ma kiderült, hogy ő valójában egész nap a szobájában nyomkodta a gépét...

Na most kérdem én normális az ilyen nő, vagy hagyjam ott?

Komolyan elgondolkodtam ezen.

25F 21L


2016. júl. 2. 13:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
37%
Hagyd ott, ez nem kérdés! Még gyerek lelkileg.
2016. júl. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
68%

Nem, számtalan kapcsolatban van ez, hogy az egyik fél nem érti meg, hogy a másik fáradt és pihenni akar.


Magyarázd el neki még egyszer és kicsit keményebb stílusban, ha nem érti meg és sorozatosan ezt csinálja, akkor mutasd meg neki merre van az ajtó. :)


(Az elején én is hisztis voltam. El kellett telnie egy kis időnek, és kommunikálnunk kellett, hogy megértsük egymást.)

2016. júl. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
22%

A nő teljesen normálisan viselkedett.

Akkor téged is értelek, ha nem szoktál fizikai munkát végezni egyáltalán. Azért, nehezen tudom elképzelni, hogy a szeretett nő, nem tud beléd életet verni:) Építkeztünk, nappal segédmunka, éjszaka munkahely. Reggel újra segédmunka. Ettől még nem hivatkoztam este fáradtságra.

2016. júl. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
56%
Nálunk a családban több olyan férfi is van, aki "jól beválasztott" nők terén. Hasonlókkal kezdődött. A nők cirkuszoltak azért, mert a párjuk hétvégén is dolgozott azért, hogy az ő anyagi igényeiket kielégítsék. De a köszönet helyett veszekedés várja őket haza. Már gyerekek is vannak náluk, és a helyzet csak romlott. A nők alig akarnak valamit megcsinálni, még a gyerekeket is az apjuk eteti, fürdeti őket miután hazaér munkából. Az anyák ahogy lehet menekülnek a gyereküktől. De a legrosszabb az, hogy a férjeiket egyáltalán nem becsülik, nem értékelik a munkájukat és a fáradozásaikat, amik ezerszer többek, mint amit ők egy nap megtesznek. Sajnálom, de én nő létemre az ilyet nem bírom. Sajnos azok, akikkel ezek történnek közel állnak hozzám, így nqgyon megvisel. Rossz azt látni, hogy ki vannak használva. Ha lehet inkább hagyd! Van egy csomó szép és okos nő, aki biztos, hogy értékelne és megértene téged!
2016. júl. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
58%

En is hisztis voltam de kellett masfel ev h kikupalodjak a volt parom mellett. Jelenlegi parommal minden rendben, nem hisztizek hülyesegek miatt, bár ő 8 evvel idosebb nalam igy persze tapasztaltabb es nem veazi fel ha esetleg rossz napom van. Mellette teljesen megvaltoztam.


Szerintem hagyd ott a baratnodet, tudom en h milyen ez a helyzet, majd egyszer kinövi a hisztit. Hosszutavon nem egeszseges az ilyen viselkedes.


19/L

2016. júl. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
46%
21 éves. Nem nő, lányka.
2016. júl. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
80%
Hisztis p.csa.
2016. júl. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
67%
A férfiak ugyanúgy elvárják, hogy a nőjük széttegye nekik a lábát, akármilyen fáradt. Amúgy meg nem kötelező más emberek házát betonoznod.
2016. júl. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
29%
Még párszor elmész betonozni és megszokod! Gondolod,hogy azok akik minden nap fizikai munkát végeznek nem szexelnek!?
2016. júl. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
89%
Itt nem az a lényeg, hogy fáradt vagy nem, hogy tud- e betonozni vagy nem... Az hogy a nő nem érti meg!!!
2016. júl. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!