Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megismerkedtem egy 22 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerkedtem egy 22 éves fiuval de csak 10 percekre ugrik fel, szerintem valami sántít?

Figyelt kérdés
2016. júl. 2. 14:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ugye a nevedben lévő szám nem a korodra utal? Amúgy miket csináltok azokban a 10 percekben?
2016. júl. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mennyi ideje? Mit mesél, mire föl ez a sietség?
2016. júl. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Énn 48 a fiu 22 -Gyaloglon ismertem meg. Természetesen csak gumival volt orál. Értékeket eldugom,mert nem ismerem. A kulccsomót eldugtam csak a pótkulcs volt elől. Mikor ment"majd én kinyitom ne lássanak meg téged a szomszédok"De nem adtam neki oda én nyitottam ki az ajtót. Lehet elvitte volna ,cserélhettem volna zárat. Tegnap a másik eset, A laptopom oldalán van egy lopásgátló számkombinációs kütyü.Megkérdezte mi az?Mondtam neki , hogy mi.Szerintetek készül valamire? Valmi nem stimmel. Fürdött,egy pillanat alatt tusolt. A kád mellet van egy kis polc azon csavarok stb. Mikor kijött a kádból egy csavar volt a lába alatt.Lehet túrkált ott.Beengedjem ezek után?Persze roma srác.
2016. júl. 2. 14:54
 4/12 anonim ***** válasza:
Azonnal szakíts meg vele minden kapcsolatot! Ha nem Ő fog meglopni akkor csak felderíti a terepet és később a haverjai betörnek! Megéri?
2016. júl. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
ezt én nem akarom elhinni hogy te tényleg ennyire hülye vagy :O
2016. júl. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
lol, félsz hogy meglop, de azért az orál az megy... :D
2016. júl. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
85%
Ez most komoly? Összejössz egy kölykökkel, akinek az anyja lehetnél? Már ha nem lenne roma. Nem kamu ez a kérdés? 33 évesen nem állok össze egy ilyennel... Akkor már jobb egyedül ☺ Azonnal cseréltess zárat!
2016. júl. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
El ne higyjétek már !! :D Kamu!! XD
2016. júl. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
48 évesen Ennyi eszed van???😐
2016. júl. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Rendben nem talizom vele
2016. júl. 2. 16:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!