Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem fogad el a barátom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem fogad el a barátom? Miért kell lenéznie, amivel foglalkozzom? 23/L 25/F

Figyelt kérdés

A baráto 25 éves szakmunkás, villanyszerelő és targoncás, amivel nincsen semmi probléma, hiszen nem az iskolai végzettség teszi az embert.

Én még tanulok és ő nagyon lenéz engem sajnos. Azt mondta, bármit is fogok dolgozni az úgy se munka. Állandóan veszekszik velem, hogy minek és mennyit tanulok. Én komolyan veszem a tanulás. Az idegen nyelv végett is folyamatosan piszkál, pedig az se csak a fejembe szállt.

Nagyon erősen gondolkodom rajta, hogy legyen vége.



2016. júl. 3. 14:26
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
92%
Még a barátod??? Komolyan nem értem egyes emberek miért képesek szenvedni ahelyett, hogy pontot tennének a dolgok végére.
2016. júl. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

ugye tudod, hogy az életben 2 kézzel fog visszahúzni?

szerintem a saját sikertelenségét vetíti ki rád, mert magát nézi le (mert ugye sokan lenézik a szakmunkásokat) és nem akarja, hogy te többre vidd...

hosszútávon tönkre fog tenni lelkileg...


23F

2016. júl. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a többi válaszolóval, a saját kisebbrendűségi komplexusát vetíti ki rád. Én megmondanám neki kerek perec és lelépnék mert egy ilyen negatív ember mellett nem lehet élni.
2016. júl. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Igazából most azon van kiakadva, hogy szeptembertől pénzügy-számvitelre megyek, aztán mérlegképesre.
2016. júl. 3. 14:39
 5/28 Komolyan mondod? ***** válasza:
100%

Az meg nem is lenne baj, hogy neki ''csak'' szakmaja van.

A baj azzal van, hogy a baratodnak csolatasa van es nem ertekeli, hogy tanulsz...

Ha ennyire zavarja, akkor keressen egy olyan lanyt, akinek nem celja a tanulas.

2016. júl. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyenkor örülök, hogy a barátom nem húz le, azt akarja, hogy tanuljak.

Sokszor oltogat, hogy ne legyek hülye, és tanuljam azt amit elkezdtem.

Megbánt vele néha, de azt akarja, hogy fejlődjek, és ne menjek egy bizonyos szint alá.



A te barátod viszont pont az ellenkezőjét akarja, amit egyértelmű, hogy te fogsz megszívni.

A saját szintjén akar tartani, de ne engedd neki.

Ha nem képes megérteni, hogy te több akarsz lenni, ami mellékesen megjegyezve nem bűn, akkor szakíts vele!

2016. júl. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azzal van gondja, hogy te leszel a tanultabb, nem leszel "rászorulva" semmilyen téren. Ez persze hülyén hangzik és hülyeség is, de nekem is volt szerencsém ilyen párkapcsolathoz. A volt párom folyamatosan megjegyezte, hogy mi lesz ha többet fogok keresni mint ő? Mi lesz ha szakmai sikereket érek el, amíg ő egy helyben toporog?

Végül ő vetett véget a kapcsolatunknak teljesen más, idióta indokkal. Szerintem a legnagyobb része a komplexusaiból származott.

Nem látok túl sok esélyt a boldog jövőtökre.


Az első nagy szerelmem minden vágya az volt, hogy autószerelő legyen. Én már akkor is tudtam, hogy egyetemre fogok menni. 2 év alatt számtalanszor összevesztünk azon, hogy hogyan lehet ezt összeegyeztetni. Végül abban maradtunk, hogy sehogy... Jelen pillanat ő 26 évesen a szülőfalunkban él, megházasodott, örökölt egy házat és éldegélnek boldogan.

Én két műszaki diplomát szereztem és középvezetői székben ülök egy cégnél. Igaz a magánéletem közel sem olyan kiegyensúlyozott, de a tanulmányaimban mindent elértem, amit akartam.

26 évesen ő úgyérzi mindenről lekésett, már a családalapításhoz is öreg. Én 26 évesen úgyérzem most nyílt ki számomra a világ és most kezdődik csak az igazi nagybetűs... :)

2016. júl. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
71%
Lényeges dolgokrol nem irtál! Együtt éltek vagy tervezitek-e a közeljövöben? Tanulmányaidat anyagilag ki állja? Mi az elképzelésetek a kapcsolatotokrol távlatokban?
2016. júl. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Nem, nem engedem, hogy beleszóljon. Én személy szerint imádok tanulni, van humán jellegű és reál jellegű végzettségem is.

Néha boszankodok ha van túl nagy anyag, ami ráadásul összetett is, de egyben imádom is.

2016. júl. 3. 15:03
 10/28 A kérdező kommentje:
8- as felvetett kérdéseire válaszolnék. Tanulmányom részben állami, más részben meg szüleim állják az anyagiakat, mik ezzel járnak. Még szüleimmel élek és még egy darabig velük is fogok.
2016. júl. 3. 15:08
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!