Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom miért magasztalja az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom miért magasztalja az exét?

Figyelt kérdés
Ahogy utaztunk a rokonokkal, előjöttek a témák a különféle betegségekről stb. Persze ő egyből felhozta, h neki volt exe orvosnő blablabla... Olyan büszkeséggel beszélt róla, miközben a csaj hónapokon át becsapta mert jegyes volt valakinek... Aztán mikor már éreztem, h a téma nagyon mélyül el közbevágtam, h : oké, exekről szóló sztorik nem hiszem, h idevalóak, szóval be lehet fejezni, mert én is elkezdhetek beszélni a volt kapcsolataimról... Anyukám is egyből mondta, h így van. Nagyon rosszul esett mert ez nem az első eset volt, h csak úgy elkezdett róla beszélni :( Persze nem zavarna a téma ha nem tudna elbeszélni róla ódákat... szerintetek jogosan esik rosszul? :(
2016. júl. 4. 07:12
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Persze h jogos!bele eg a koponyadba es egy ido utan megrosszabb ha meg merlegre tesz titeket.
2016. júl. 4. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 omba ***** válasza:
100%
Úgy tűnik pótlék vagy, ennyire tapintatlan szerelmes férfi nincs.
2016. júl. 4. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nem 1x majdnem elkapott a sírás és most is a könnyeimmel küzdök mert olyan szarul esik, h ő mindenkit úgy fel tud magasztalni, h ki milyen okos. 1-2 nője tényleg olyan egyetemkre járt ahova olyan agyasok járnak és én a tudásukat el is ismerem... én egyszerű idegenforgalomra járok, ami nem nehéz tényleg, de tanulás nélkül nem mennne... de nekem sose mondd olyat h okos vagyok vagy valami... vagy olyan nincs figyelembeveve ilyenkor h ha sietunk valahova akkor elobb felkelek, h neki reggelit készítsek neki... nem mondom, h abszolút nem dicsér, de olyan embert felmagasztalni, aki eleve egy hazug ember volt vele... hat gratula
2016. júl. 4. 07:29
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Általában akkor magasztalok valakit, ha tetszik. Ő még a volt párját siratja.
2016. júl. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az iskola nem egyenlő az intelligenciával, a tisztességgel meg főleg nem.

Én is tisztában vagyok az exek értékeivel, de nem tartom beszédtémának, főleg nem a párom előtt, őt égetve....

Olyan van, hogy valamiért szóba kerül, ha ketten beszélgetünk, de az meg egy érzelemmentes megbeszélés valamiről - amihez régen sok közöm volt, de már nincs.

te szereted, ez látszik a soraidból, - ő meg nem. Sajnálom.

2016. júl. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Tenyleg, en ezt nem tudom mire velni, mert mikor en hoztam fel multkor az exet,akkor az volt h ne hozzuk elo a multat, h mink boncolgatunk olyat amihez semmi kozom... Most meg o csak ugy beszelt rola mint valami csaladtagjarol. Utana mondtam neki, h nem esett jol, h igy beszelt az exerol stb. o h: ne haragudjak, nem akarta tenyleg es igazam volt! mondtam neki, h bezzeg mikor en hoztam fel akkor majd atharapta a torkomat h miert beszelunk rola, de o akarmikor temaba hozhatja... o: igazam van, tenyleg nem kellett volna!

Ez szamomra is amolyan egetes volt, mert elvileg en vagyok a baratnoje es eleg ha en zudom h kik voltak az exei... a csaladot nem kell belevonni...

este meg atbeszelem vele... hozzam fel ezt ujra? persze ez mg mindig rosszul erint, meg mindig bennem van! :( es alig can onbizalmam vagy nem tudom, csodalkozik h kevesnek erzem magam..

2016. júl. 4. 13:58
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért csinálja, pontosan, hogy leépítse az önbizalmadat.

Az övé nincs túl magasan így reménykedik a domináns pozíció megtartásában, ha már az okos exei hülyét csináltak belőle.

2016. júl. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hmmm, lehetseges... nem tudom... de en senki elott nem tudnek az exeimrol beszlni, meg o elotte sem beszelek, mert tudom, h nem jo erzes...
2016. júl. 4. 15:04
 9/9 omba ***** válasza:

Mert te tapintatos vagy, szereted, és nem akarod manipulálni, de ő meg ezeknek az ellenkezője.

Én erre gondolok ebből:

"mert elvileg en vagyok a baratnoje "


Rosszabb, mint az óvodások, amikor a bátyjuk, meg apjuk erejével hencegnek... most neki az a legnagyobb sikere, hogy egy párszor egy doktornőt is megdughatott?

2016. júl. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!