Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 év együttlét után miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 év együttlét után miért akarja a párom, hogy nagyobbak legyenek a mellem?

Figyelt kérdés

Olyan 70B kosarú melleim vannak, 160 magas vagyok. Régebben mindig dicsérte a melleimet, hogy ez pont el van találva, jók a méreteim, jól is áll nekem. Ha levettem a melltartót, a szemeim szinte rám tapadtak.

Mostanában ha leveszem a melltartót, akkor kb rám se néz.

A minap megkérdeztem, hogy ekkora mellekkel jó leszek-e neki? Azt mondta, hogy igen. Azért megkérdeztem, hogy mit szólna hozzá ha kb D kosarú lennék? Lelkesen rávágta, hogy jó lenne és mosolygott.

Az én mellem mérete 1 cseppet sem változott, a formája sem.

Még is mire ez a változás?

Annyira szíven ütött, hogy le se akarom venni többé a melltartót előtte! :(



2016. jún. 30. 12:55
1 2 3 4
 1/35 A kérdező kommentje:
ja és 22/L voltam, pasim szintén 22
2016. jún. 30. 12:56
 2/35 anonim ***** válasza:
87%

Azért mert örülne ha nagyobb melleid lennének, még nem jelenti, hogy nem tetszenek neki eredeti állapotodban.

Persze, az én párom is örülne, ha nagyobb melleim lennének, de nem érdekli, mert egyébként így is gyönyörűnek talál.


Az meg hogy rád se néz.. 2 éve lát, tudja milyen vagy. Nyilván az ember nem ugyanolyan lelkes az első hétben, mint 2 év után.


Saját magadnak generálod a problémát.


N

2016. jún. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:

de ez akkor is nagyon bántó. Ha szeret is, akkor úgy érzem, más felé fog kacsingatni, mert másnak nagyobb a mellei.

Én komolyan nem értem, hogy a közepesnél nagyobb mellben mi a szép. Annyira undorító szerintem az a sok löttyedt, vízpárna szerű zsír, amit a nők felpolcolnak a melltartóba. A szilikon nagyméretben meg az a ronda, hogy olyan merev, természetellenes.

2016. jún. 30. 13:00
 4/35 anonim ***** válasza:
82%
Jézus.... Én is örülnék ha fürdőruha modell adottságaim lennének de nincsenek. Nő létemre mondom, hogy némelyik nő iszonyat fárasztó. Kb.úgy adod elő mintha arra kért volna hogy nagyobbíttasd meg mert most már kicsinek találja. Te se vagy százas...
2016. jún. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
Nekem csak a problémám, hogy régebben nem 1x, nem 2x mondta, hogy mennyire utálja a nagy melleket, mert mennyire nem szép. Most meg mi az, hogy a pasimnak az kezdett el tetszeni...
2016. jún. 30. 13:03
 6/35 anonim ***** válasza:
90%
Atya isten... Szerintem túl sok a szabadidőd! Figyeld: Te tetted fel a kérdést, h örülne-e neki. Rávágta, h igen! HA ő mondta volna magától, h "figyeld szivi, kicsik a cicijeid, nem gondolkodsz a műtétben?", akkor igen, megsértődnék! De így, h te kérdezted, ez azt jelenti, h neked is tetszene nagyobbként. Mit vártál, h mit mondd? H kérlek ne? :D Menj el inkább dolgozni és nem fogsz ilyeneken agyalni... Amúgy megnyugtatlak, h az évek során még több dolgot nem fog majd figyelembe venni rajtad...
2016. jún. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:

Régebben is kérdeztem, hogy nagyobbat szeretne-e, de ő azt mondta, hogy nem tetszik neki.

És akkor még én vagyok a fárasztó. OMG... a kommenteket is kéne olvasni

2016. jún. 30. 13:05
 8/35 anonim ***** válasza:
95%

Mert akkor őt kérdezted, h ő mit szeretne? Ő akkor azt mondta, h nem, mert neki így tetszel. De így h te hoztad fel, h mi lenne ha...azért mondott igen, mert ő mindenhogy szeretne! FOGD FEL! Hidd el, a pasik nem a mellekbe szeretnek bele egy nőn, hanem a személyiségébe és ha te ilyenekből ekkora ügyet fogsz csinálni, akkor nem lesz nehéz egy lapos nőnek is elcsavarni a párod fejét... :)

Ha kommentároknál vagyunk akkor nagyon érdekes, h mindenkinek a válasza egyöntetű: A többi hozzászóló szerint is te vagy a hisztis! Pont :D

2016. jún. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg mindegy, h akkor és most mit válaszol... :D Ha akkor is azt mondta volna h nem lenne rossza a nagyobb, akkor is habzógörcsöt kaptál volna.... :D Mindenkinek más tetszik. Ha neked is löttyedt, nagy melleid lettek volna mikor megismerkedtetek a pasiddal, akkor a pasidnak az tetszett volna!
2016. jún. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
Én se vagyok könnyű eset de te magadnak generálod a problémát. Szerintem a barátod fél óra elteltével azt tudta volna megmondani mire is válaszolt...
2016. jún. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!