Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk/férfiak: hogyan viszonyul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak: hogyan viszonyultok ahhoz, ha a barátnőtök mások előtt pl. cicának, vagy hasonló (nem durván nyálas) becenéven hív Benneteket?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 14. 18:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem nagyon szeretem,hai ilyen hülye neveket ad nekem. És szerintem ciki egy társaság elött,hogy a csajom úgy hív,hogy cica...
2010. ápr. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Őszintén: kicsit kellemetlen tud lenni, én sem hívom őt semminek mások előtt. A becenév maradjon otthon.
2010. ápr. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
De egészen pontosan miért ciki? Nem extra nyálas, mint a cukinyuszi vagy hasonló idétlenség. :)
2010. ápr. 14. 18:45
 4/17 anonim ***** válasza:
Személy szerint a páromat kicsimnek becézem. Attól függ milyen társaságban vagyunk. Ha közeli barátok akkor nyugodtan mondom neki a becenevet és ő is nekem. Ha viszont nem ismerünk senkit akkor a nevén szólítjuk egymást. 29/N.
2010. ápr. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Na elárulom engem gúnyoltak már ki emiatt és nem 18 évesen, hanem sokkal később. Nem esett jól ennyi, ezért nem szeretem.
2010. ápr. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
18.48: gondolom haverjaid gúnyoltak ki, és olyanok,akiknek nem volt barátnőjük :P
2010. ápr. 14. 18:51
 7/17 anonim ***** válasza:
Női szemmel ciki cicának hívni a pasikat...
2010. ápr. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

bocsi az offért de miért lenne ciki cicának hívni egy fiút?

én a páromat cicának hívom, de nem zavarja, de társaság előtt becenéven szólítjuk meg egymást

2010. ápr. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Ez nem off, pont az érdekel, hogy ez miért ciki? OK hogy kigúnyolhatják érte az adott férfit, de miért is egészen pontosan? :)
2010. ápr. 14. 19:03
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj mindenféle cikis becenév gáz. Én voltam otthon mazsola. Anyám úgy hívott, hát egyik haverom egyszer meghallotta, végem volt utána. Aztán a barátnőm hívott cicának és én is őt, de kicsit sok volt, mert azon röhögtek a haverok rajtunk, hogy annyi cica van manapság, kéne egy sintér!!!
2010. ápr. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!