Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon érdekelne a kivülállok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon érdekelne a kivülállok véleménye, erről a szituról egy picit bonyolult valakivel történt hasonló? Férfiak, kérlek véleményezzétek, ti mit gondoltok.

Figyelt kérdés

Megismerkedtünk egy férfival,barátságnak indult,de hamar kiderült hogy van vonzalom,mindkettőnk részéről.Már első találkozásnál is úgy voltunk,mintha ismernénk egymást.sosem volt vita,mindenben egyetértés,összhang,szóval happy mindenhogy...Éreztem hogy szerelem lesz,láttam rajta hogy nálla is.Aztán jött a hir,h el kell utaznia 1 évre meló ügyben.Nagy sirások,meg h nem akarlak itthagyni,viszlek magammal stb...Ekkor még nem volt köztünk sex.

Elutazott,folyamatosan tartottuk a kapcsolatot,hiányoztunk,kivántuk egymást.

Végül nem is tünt annyira tragikusnak ez az elutazás,mert mondta h többször haza tud jönni.

Haza jött,sex,ami szerintem tök jól sikerült,és éreztem rajta is hogy tetszett neki.Ezt ugye látja,érzi az ember.

Aztán rá másnapra,már nem keresett annyira,a munkára hivatkozott,h itthon is sok a meló,és vissza is kell menni.

Én tökre úgy érzem h elfordult tőle.

Megkérdeztem tőle h most ezeket mire véljem h nem keres stb...Megint a munkára hivatkozva azt mondta h most minden a nyakába szakadt,és különben sem várhatja tőlem h várjak rá,meg bizzuk az égiekre h mi lesz.Érzéseiben nem biztos,azt mondja,pedig elötte éreztem,és mondta is h szeret....Hogyan lehet h igy megfordul valaki?Ennyire kellettem neki? :(


2010. aug. 26. 13:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha nekem a nyakamba szakadna a munkám, akkor biztos, hogy én se tudnék annyira foglalkozni egy távkapcsolattal, se azzal, hogy mit is érzek végül is.


Ettől függetlenül nem lehetetlen, hogy elmúlt a dolog varázsa azzal, hogy lefeküdtetek.


Én nem tudhatom, főképp, ha Ő sem tudja.

2010. aug. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Attól tartok fölszállt nála a rózsaszín köd. Elmúlt a szerelem. Én is jártam már így, csak én férfi vagyok. Szar dolog:( Nem hinném, hogy ennyire kellettél volna csak neki. Szerintem nem erről van szó. FGF
2010. aug. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

El sem tudnatok kepzelni hogy egy ferfi milyen konnyen valt az eletvidamsagbol a teljes melankoliaba es semmi ok nelkül. Nem hinnem hogy enyit bajolt volna veled ha csak anyira kelettel volna neki lehet tenyleg igazat mond vagy egyszeruen magaba fordult valami miatt, esetleg megijdet a tartos kapcsolattol vagy talan megszerettet mert jo voltal hozza es tenyleg nem akarja hoyg varasra pocsekold az eleted.


26 F

2010. aug. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

egyetértek a többiekkel.

Felejtsd el.Nem hagyhatja ott a munkahelyét.

2010. aug. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Figyelj!

Biztos hogy nem csak ennyire kelettél neki viszont ha szeretne nem mondana ilyen sablon dumát hogy bizzátok az égiekre... én egy honappal elutazása elött jöttem össze barátommal akivel nagyon szeretjük egymást... kiment egy évre angliába és csak kéthavonta találkozhatunk ezt már tudtu az elejétől de ennek ellenére együtt vagyunk mert nem birnám ki hogy szakitsunk... szoval ha fontos lennél a srácnak azt mondaná hogy legyetek erősek és birjátok ki ezt az egy évet igy és utánna már mindent kibirtok... ne haragudj h ezt mondom de én igy látom ezt :S és nem hiszem hogy 24órában dolgozik és nem tud keresni attol lehetne napi 10perce hogy irjon egy e-mailt vagy fél ora msn-re hisz mi is minden nap beszélünk legalább ennyit.

2010. aug. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólásokat :( el se hinnétek ezt most milyen sokat jelent nekem!

Csak azt nem tudom h érdemes e még rá számitanom,h lesz e valami...ő azt mondja,még akár pozitivan is alakulhat a dolog,ha már nem nagy a hajtás...

2010. aug. 26. 13:33
 7/11 anonim ***** válasza:
Ettől függetlenül lehet hogy szeretett de már elmúlt vagy csak nem birja a távkapcsolatot...
2010. aug. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Pozitivan akkor alakulhat a dolog ha akarjátok... ha ő is benne van egy iylen kapcsolatban és szán rá időt hogy keressen téged akkor működhet.
2010. aug. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Azt mondta h a saját érdekemben elengedi a kezem :( és h majd az idő helyre tesz mindent :(
2010. aug. 26. 14:43
 10/11 anonim válasza:
csak megakart dugni
2010. aug. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!