Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól van ez így?

Figyelt kérdés
Nemrég költöztem fel Pestre a barátommal. Ő már egy hónappal előttem felköltözött és már munkahelye is van, ahol már haverokra is talált. Én nem ismerek itt senkit és elég magányosan érzem magam. A munkahelyi barátai közül az egyik szülinapi bulit tartott és elhívta a barátomat, aki engem nem vitt el. Az utolsó pillanatig reménykedtem, hogy elvisz engem is tudván mennyire rosszul és egyedül érzem magam, de nem szóltam neki semmit. Szerintetek jól van ez így?

2016. júl. 8. 20:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes egyébként. Itt Pesten sokkal több a magányos ember.

Bár a barátod elvihetett volna azért téged is. Bár ki tudja milyen bulit tartottak...

2016. júl. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
39%
És, jól van ez így? És még el se nyerte a méltó büntetését. Hány álmatlan éjszakát okozott ezzel a friss pesti barátnőjének?
2016. júl. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Idővel találni fogsz társaságot, ne félj.:)


Az természetes, hogy rosszul esett neked, hogy nem vitt el.. nem szép tőle, de mivel dolgozik, lehet, hogy volt épp elég dolga, amin gondolkozzon, ne kövezd meg, amiért elfelejtett.:) Inkább jelezd neki, hogy örülnél, ha elvinne, mert még nem sikerült kapcsolatokat kialakítanod és kiindulási pontnak jók lennének az ő barátai is...


Esetleg kérdezd meg, hogy akarja-e, hogy menj és ha nem, akkr miért nem. Legyél megértő, ez neki is egy új társaság, én is jobban szeretem akkor vinni a barátnőmet, amikor már rutinosabb a beszélgetés az új haverok között.:)

2016. júl. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Első:személy szerint nem szeretem Pestet. Nekem egy lelki pöcegödör.

Második: Nem igazán értem a hozzászólásod. Szó sincs álmatlan éjszakákról vagy büntetésről. Egyébként nem friss barátnő, mert már 6 éve együtt vagyunk.

Hármas: Köszönöm a megértést. Már sajnos elment nélkülem a buliba, de szerintem az lenne rá a válasz, hogy én is mentem már el nélküle bulizni. Csak akkor kissé más volt a felállás. Nem fogom őt megkövezni, megpróbálok a szeszélyes természetem ellenére megértő maradni. :)

2016. júl. 8. 20:48
 5/11 anonim ***** válasza:
Épp ez az, amit mondani próbálok, hogy beszéld emg vele, hogy ez most más helyzet, mert teljesen új vagy és kellemetlen számodra, hogy ennyire nincs baráti társaságod.:)
2016. júl. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Rendben. Megbeszélem vele. :)
2016. júl. 8. 21:04
 7/11 A kérdező kommentje:
Csak kíváncsi vagyok mások véleményére tapasztalatára, akik voltak már hasonló helyzetben.
2016. júl. 8. 21:05
 8/11 anonim ***** válasza:
Orbitális pofon a Maunika Showból idéztem. A frisset pedig pestire értettem, nem a barátnőre. -.-
2016. júl. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Oh értem. :)
2016. júl. 8. 21:29
 10/11 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem, miért nem mondtad meg neki hogy menni szeretnél. Azzal megspóroltál volna magadnak egy csomó gyomorgörcsöt.
2016. júl. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!