Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól van ez így?

Figyelt kérdés
Nemrég költöztem fel Pestre a barátommal. Ő már egy hónappal előttem felköltözött és már munkahelye is van, ahol már haverokra is talált. Én nem ismerek itt senkit és elég magányosan érzem magam. A munkahelyi barátai közül az egyik szülinapi bulit tartott és elhívta a barátomat, aki engem nem vitt el. Az utolsó pillanatig reménykedtem, hogy elvisz engem is tudván mennyire rosszul és egyedül érzem magam, de nem szóltam neki semmit. Szerintetek jól van ez így?

2016. júl. 8. 20:12
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Finom célzást tettem rá, hogy mások visznek-e barátot barátnőt meg hogy én egyedül leszek itthon, de nem nagyon izgatta.
2016. júl. 8. 22:56
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!