Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom szörnyen csókol,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom szörnyen csókol, jár a nyelve, mint a propeller, nem tudom, honnan vette, hogy ez jó, pedig elég tapasztalt. Megmondjam neki? Nem sértődne akkor vérig? Próbáltam rávezetni, hogy lenne jó, de erőszakosan propellerezik akkor is.

Figyelt kérdés
2016. júl. 11. 12:51
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Elveszteni nem akarom, mert szeretem és jó vele, de emiatt csókolózni nem szeretek vele.
2016. júl. 11. 12:52
 2/14 anonim ***** válasza:
19%
Na ez az amit sose értek. Mégis hogyan kellene? Sehogy nem jó. Utálom is az egész dolgot, ha lehet kerülöm. Miért kell ennek olyan bonyolultnak lennie, mint az autóvezetésnek?!
2016. júl. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki. Nem fog megsértődni.
2016. júl. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%

Dehogynem fog megsértődni... Minden pasi egoját sértik ezek a dolgok.

Nem fog megváltozni, tapasztalat. És ezen nagyon nem fog segíteni, ha kerülöd a csókjeleneteket. És ha a csók nem jó, akkor a szex sem lesz az (tapasztalat).

2016. júl. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben csók közben, mikor épp csinálja, akkor mosolyogva abbahagynám, és súgnám neki, hogy lassabban/gyorsabban vagy ahogyan szeretném. Nem hiszem hogy így megsértődne, fontos a közlési mód.
2016. júl. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Noren1989 ***** válasza:
48%

Mi bizony a szóból értünk, Drága!

Ha nem mondod el, semmi sem fog megváltozni.


26/F

2016. júl. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Várom már a szexrobotokat, nekik legalább lehet szólni és szótfogadnak.


kiábrándult lány

2016. júl. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Már próbáltam, amit valaki tanácsolt, hogy csók közben mondtam, hogy lassabban, de nem ért belőle, valahogy nem tudja, hogy lehet lassabban is, eddig ezt szokhatta meg (mondjuk nem értem, hogy nem szólt még neki senki).

Elsőnek üzenem, hogy a csók nem olyan bonyolult dolog, eddig egyik paretneremmel sem volt ilyen gond, de azért nem hiszem, hogy te azt mondanád egy propellerként csókólózó nőre, hogy frenetikus...

Félek, nagyon megsértődik, ha kerek-perec megmondom, de ez így nem lesz jó...

2016. júl. 11. 13:21
 9/14 anonim ***** válasza:

#7


'gyetértek, csak a másik oldalon.

2016. júl. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 icu75 ***** válasza:
Hát ha szóból nem ért a drága,akkor legközelebb csókolózás közben kapd el a fejed és nyomj a helyébe egy kis ventillátort aztán pörgessék együtt a propellert. :-)
2016. júl. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!