Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Az számít, hogy mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Az számít, hogy mikor fekszik le veletek először a barátnőtök?

Figyelt kérdés
Van értelme várni hónapokat?

2016. júl. 11. 23:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Nekem a legérzelemdúsabb szerelmes kapcsomba első alkalommal feljött hozzám és lekaptam, pedig full rendes lány volt, csak rábeszéltem, meg neki is bejöttem, aztán 3. alkalom szex, persze vége lett mer kikészített lelkileg de a lényeg h az számít mekkora a vágy, érzelem.
2016. júl. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
27%
Ha még szűz, és tényleg főnyeremény a leány, akkor várok rá néhány hónapot, de ha már nem az, akkor felesleges megjátszani magát, essünk hát egymásnak hamarabb.
2016. júl. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
27%
Minél később annál jobb. Annál később "ábrándul ki" belőlem a "rossz" teljesítmény miatt.
2016. júl. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
63%
Ha szerelmes az ember (nem, nem az a szerelem amit sokan annak mondanak) akkor képes rá várni akár éveket is, ha nem, akkor sürgeti, mert a legfontosabb a párkapcsolatában a szex, és nem a másik fél.
2016. júl. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
38%
bocsánat, "sokan annak *hisznek"
2016. júl. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Valamennyire számít. Ne húzzon azért tűréshatárig (az olyan kb. 2-3 hónap). 25F
2016. júl. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

van olyan aki megér hónapokat várni, van akivel egy 5 perces menetet se mennék :D

nálam az előző kapcsolat második nagy hibája az volt, hogy túl hamar volt szex (még szűz voltam)...


23F

2016. júl. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
39%
Én nem várnék hónapokat, max. nagyon különleges esetekben. Nem szeretem az időhúzást, játszmázást, ha tényleg tetszem neki, és kezd érezni valamit irántam, akkor hamar meg is kíván ha egészséges hölgyről van szó.
2016. júl. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
22%
Hónapokat én biztos nem várnék, vagy ha mondjuk szex nem is lenne, de petting azért már legyen. Amit azért el is lehet érni, még akkor is ha a lány szemérmeskedik.
2016. júl. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nalam szamitott azt mondta a volt palim.. Masodik komoly kapcsolatom volt, egy heten keresztul mindennap hajnalig talalkozgattunk es beszelgettunk, amugy is nagyon kivantam, egy het utan lefekudtem vele.

Neki velem mar ez az egy het is nagyon huzos volt mert anbyira egymasra voltunk hangolodva hogy hihetetlen:)

Pozitovum volt h nem az elso talalkozon dobtam be magam...

2016. júl. 12. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!