Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Okozhatja ezt a Lindynette...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Docacska kérdése:

Okozhatja ezt a Lindynette 75/20tabletta?

Figyelt kérdés
10.napja szedem a lindynette 75/20 tablettat es tegnap ota (9.nap) huvelyszarazsaggal kuzdok, lehet valami koze a tablettahoz? Orvoshoz kene vele fordulnom vagy ez teljesen normalis?

2016. júl. 12. 21:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Én lassan fél éve szedem a 20-as tabit, és nekem is ez van. Az elején még nem volt, de később annál inkább. Ebben a hónapban még szedem, ez az utolsó levél, utána pedig más lehetőséget keresünk. Síkosítóval sem vált be a dolog, pedig előtte elég volt, ha a párom épp csak hozzámért. Szerintem próbáld még meg ezt a hónapot, esetleg a következőt, de ha nagyon nem megy, válts.
2016. júl. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen gondom. Nem csak ettol a fajtatol. Elotte mast szedtem es attol is szaraz voltam. Ph visszaallito zsele jo volt ra-Laktofeel.
2016. júl. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos okozhatja.
2016. júl. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, nekem okozott másik szintén. Néha átmeneti, 3 hónapot kell várni, mert ha most jelentkezik akkor lehet elmúlik. Akkor gáz ha a 3.levél végén is küzdesz vele vagy romlik. Olyankor doki lecseréli.
2016. júl. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a segitseget!:) ha nem mulik el a doboz vegeig mindenkepp lecserelem
2016. júl. 13. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!