Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pocsolyaszagú bugyi? De miért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pocsolyaszagú bugyi? De miért?

Figyelt kérdés

Kezdem azzal, hogy barátnőmnek sajnos eléggé lábszaga van (26 évesek vagyunk):(


És a bugyija is rettenetesen pocsolyaszagú.


Még akkor fullba megcsap a szag, ha farmernadrág van rajta, és közel kerül a fejem :(


És sajnos olyan igazi izgató punciszaga sincsen, hanem inkább csak amolyan pisiszag :( Más lányoknál nem volt ilyen, ők a nap végére sem voltak ilyenek :(


Pedig voltam 1-2 olyan nővel már, akik nem voltak valami igényesek.


Ez a lány meg teljesen rendezett, mégis ilyen kellemetlen dolgok vannak vele kapcsolatban...


Úgy tűnik, hogy valami gombát is elkaptam tőle, mert ágyéktájon kis hólyagok jöttek elő nekem amiket nem lehet ki se nyomni, hanem bőrrel együtt szakad ki az egész :(


És korábban nekem nem voltak ilyen gondjaim, pedig voltam már egy pár nővel és sajnos nem a legválogatottabbakkal :(


2016. júl. 12. 22:53
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
55%
volt nekem is ilyen dobd a francba:)))
2016. júl. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
70%
Vegyek neki szappant
2016. júl. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
97%
Jobban járnátok, ha mindketten felkeresnétek egy szakorvost. Itt nagy valószínűséggel nem fogtok találni.
2016. júl. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
96%
El kellene látogatnia a nőgyógyászatra.
2016. júl. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%

Vagy valami betegsége van, vagy olyan sz..r kajákat eszik, hogy ilyen szagú. A kettő közül valamelyik. De ha úgy érzed, hogy valamit elkaptál tőle, akkor szólj neki, hogy kezeltesse magát!


Egyébként nem mondták, hogy óvszerrel d..gj? Így elkerülhetők a betegségek elkapása!

2016. júl. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
én eddig mindig gumival dugtam...26 éves koromig kétszer nem dugtam gumival (szép eredmény)
2016. júl. 12. 22:57
 7/32 A kérdező kommentje:
de most a gumi az ágyékot nem védi...mert ott vannak a kiütések
2016. júl. 12. 22:57
 8/32 anonim ***** válasza:
55%
Fúj. Orvoshoz menjetek el.
2016. júl. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
78%

Ez egy elég gyakori szezonális nemi betegség, a neve Balatonsoundum Backstagitis.

Főleg fiatal lányokat veszélyeztet és alapvetően szájon át terjed.

Jellegzetes szimptómák még a spermaszagú lehelet, a hirtelen ájulás, az indokolatlan vonzalom a celeb és zenész férfiak iránt.

Iphone-megvonással és facebook-fiók törléssel gyógyítják szülői felügyelet mellett.

A harmadik világban a betegség még ismeretlen.

2016. júl. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
37%
#9: Zseniális. :D
2016. júl. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!