Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ha mással csókolóz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha mással csókolózol (párkapcsolatban) az megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés
2016. júl. 13. 03:32
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy nincs szex, csak csók.
2016. júl. 13. 03:33
 2/25 cukilányka 0.0 ***** válasza:
0%

A csók szerintem nem megcsalás, bár a szex sem. Csak az számít megcsalásnak, ha ezeknek érzelmi oka van, nem pedig szexuális.


20L

2016. júl. 13. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

nincs lelkifurdalásod?

őt nem zavarja?


akkor hajrá.


de nehezen tudom elképzelni.


én előbb szakítanék, ha mással akarok csókolózni.

2016. júl. 13. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 Költőnő? ***** válasza:
100%
Nálunk már az a kategória lenne, de hát kinek mi az... az nem megcsalás, ami mindkettőnek belefér. Nálunk spec az SEM fér már bele. Egyikünknek sem.
2016. júl. 13. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Attól függ, mert mindenkinek máshol van a határ. Normális esetben ezt párkapcsolatban tudja mindkét fél, hogy mi fér bele és mi nem. Fordított esetben neked megcsalásnak számítana?
2016. júl. 13. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Csak gondold végig mit éreznél, ha a párod megcsókol rajtad kívül mást is...majd azzal a szájjal téged is ugyan úgy megcsókol.
2016. júl. 13. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
77%

Hmmm milyen jol esne neked is hogy a parod megy smarolni masokhoz ugye?? ;)))


Gondolkodj mielott kerdezel!!!

2016. júl. 13. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nálunk egyértelműen megcsalásnak számít.
2016. júl. 13. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem, semmi sem számít megcsalásnak, még a szex sem, csak az, ha a nyelveddel megnyalod egy másik ember végbélnyílását.


Hogyne lenne megcsalás?...

2016. júl. 13. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Nem csak a szex megcsalás.


Sőt nekem már az is szakító ok, ha neten szexpartnert keres. Nem hat meg, hogy eddig nem talált...


Gondolj bele, kit és miért csókolsz meg. Elvileg innentől érthető is, mitől lesz megcsalás.

2016. júl. 13. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!