Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit adjak a barátnőmnek ajándékba? (18/F)

Figyelt kérdés

Mind a ketten 18 évesek vagyunk. Meg szeretném lepni valamivel csak úgy :) de bármilyen ötletet szívesen fogadok, mert egy esetleges jó ötletet majd "be tudnék vetni", ha szülinapja lesz vagy az 1 éves évfordulónk, karácsony... Lányok, ti minek örülnétek? Fiúk, ti mit adtatok a barátnőtöknek? A idióta szexuális jellegű ajándékötletektől kérlek kíméljetek, a szolidabbak jöhetnek. Kreatív, saját kézzel készített dolgokat is írhattok! Annyi, hogy ne kerüljön sok pénzbe, mert nem az a lényeg, hogy milyen drága dolgot adunk egymásnak. Szóval az ékszerek kilőve :)

Előre is köszi a válaszokat!



2016. júl. 14. 15:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy képet amin mind a keten rajta vagytok szép kép keretel:D
2016. júl. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igazából neked kell tudnod, hogy mit szeret a barátnőd. Sajnos mi ezt nem tudjuk.

Ékszerek között is vannak pár száz forintosak. Az én barátnőm pl. az ilyeneket szereti.

Ha esetleg szereti a sárkányokat, vagy az ilyen jellegű dolgokat, könnyen lehet készíteni sárkánytojást (én most arra készülök). Egy hungarocell tojás és jó pár rajzszög kell hozzá, meg egy kis festék, és egész szépeket lehet belőle összehozni.

Még korábban mentettem le egy képet, ahol műanyag palackból csináltak azt hiszem pandamackót. Könnyűnek tűnt az elkészítése és aranyos is volt. Ha gondolod azt megkereshetem.

2016. júl. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ékszer : Mindig vannak aktuális divattól függően 0-10000 forintig karkötők (gondolok erre a horgonyos izére tudod jelenleg) vagy akár egy óra, egy gyűrű egy nyaklánc abból is az olcsóbb de szép darab kategória. Ezekkel még nem lőttem mellé.

Könyv : Neked kell tudnod mit szeret, szeret-e egyáltalán olvasni.

Saját készítés : Én egyszer varrtam a barátnőmnek egy kis szivet kulcstartóként. Filléres, gyakorlatilag 0 forintot ér, de saját készítésű, és imádta. Egy kis pamut, egy kis kézügyesség, vatta és kész. Férfi szemmel, nem vagyok nyálas de tök jó lett. Lehet karkötőt is ily módon csinálni akár. Ez is az ízlésén múlik mit szeret hordani.

Ruhák : Tuti fix mindig jól jön, és ha nőről beszélünk mindig kell neki valami. Ha éppen tudod, hogy mit szemelt ki, és a méretét is tudod és elég merész vagy, megveheted neki magad.

Krém, kence, neszeszer, parfüm : Ezzel sem lehet mellélőni, ha jártas vagy az ilyen cuccai között, és tudod mi az ízlése belőle.

Plüssök esetleg. Van aki szereti valaki nem, de a lányok 80%-a nem mond nemet valami kis cuki biszbaszra :D

Talán hirtelen ennyi.

2016. júl. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat, nagyon kedvesek vagytok! Ezek mind jó ötletek! Nem vagyunk még együtt olyan sok ideje, igyekszem megismerni minden ilyen dolgát, hogy később tudjam, hogy minek örülne. Szerencsére mi nem az a tipikus mai "pár hónapos kapcsolatosok" vagyunk, szóval bőven megéri a fáradságot bármilyen kézzel készített ajándék, mert belé érdemes energiát meg időt fektetni :) amiket írtatok, azok közül biztosan találok valamit, aminek örülne! Az ilyen romantikus meglepetéseknek biztosan örülne, ezt tudom. Ilyenre van esetleg valami ötletetek? Pl. mécsesekkel kirakni a házukba egy kis utat, amin végigmegy és a végén van valami, közben aranyos kis üzenetek... valami ilyesmire gondolok.

És még egyszer köszönöm az eddigi válaszokat!

2016. júl. 15. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!