Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Joggal vagyok felháborodva?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Joggal vagyok felháborodva? Hogyan kellene reagálnom erre? Plusz miért nem hívja át hozzánk az anyukáját vendégségbe?

Figyelt kérdés

2éve vagyok együtt a pasimmal, és egy jó ideje együtt is lakunk.

Az anyukája egyedül él, mindig jóban voltam vele...soha nem volt semmi bajunk egymással, Komolyan aranyos, És eddig akármilyen születésnap, névnap stb vagy csak egy sütizés volt nála engem is hívott a 2fia mellé (páromat meg a párom tesóját.)

De mostanában (nem történt összetűzés köztünk) egy eseményen sem vagyok ott.

Ők mindig arra fogják, hogy ja mert én pont akkor dolgozom. Ezt az 1.alkalomnál el is hittem, de mivel előre megvan a beosztásom és ezt a pasim is tudja...így nekem kissé fura ez.


Pl. tegnap beszélt telefonon a párommal és meglepődtem, mert velem is beszélni akart és bájcsevegtem vagy 20percet az anyósjelölttel..mondta hogy gondolta velem is beszél mert rég nem hallotta a hangomat és megkérdezte hogy vagyok stb. Nem volt benne megjátszás...szokásosan viselkedett.

SZó esett arról hogy vasárnap (tudta hogy akkor nem dolgozom) akarja ünnepelni magánál (süt-főz) a kisebbik fia szülinapját. Párom is mondta hogy a vasárnap jó, mert akkor én sem dolgozom és ott tudok lenni... kicsit vágytam is...


eRRE MOST BESZÉLTEM TELEFONON A PASIMMAL, ÉS MONDTA hogy megy d.u. az anyujához a munkája után és az anyja eldöntötte hogy akkor megtartják ma a párom öccsének a szülinapját.

Kissé felháborodtam és ennek hangot is adtam a telefonban, mert mondtam a páromnak,hogy én ma dolgozom és milyen "véletlen" hogy én megint nem tudok ott lenni...és nem vagyok hivatalos a dologra.


Mire mondta Ő,hogy tudja Ő is haragszik az anyjára stb.

Végül annyira kikeltem magamból és annyira felhúztam magam hogy jól összevesztem a pasimmal a telefonban.

Közöltem vele hogy neki sem esne jól ha az én családom ezt csinálná Vele...és hiába olyan a családom amilyen...erre egyszer sem volt példa nálunk...az ő anyjánál ez meg új divat...és ez bunkóság szerintem.


Itt ülök a munkahelyemen és nem értem miért van ez.


Nyilván a pasim megvédi az anyját,mert minek bántsa oké.

De eddig mindig hívva voltam...most meg ez van...és azt sem értem,hogy ha utál engem az anyósjelölt akkor tegnap miért akart velem 20percet telefonon beszélgetni...meg kedves volt mint szokott stb.


És azt sem értem hogy amióta kettesben lakunk, (párom a 30éves) és miért járkál mostanság hetente az anyjához segíteni ebben-meg abban...amikor külön laktunk max havonta 1x ment megláogatni


Nem értem miért nem vagyok hivatalos mostanság az ilyesmi eseményekre... vagy miért akkor szervezik mikor én dolgozom???

Semmi rosszat nem tettem, de nagyon rosszul esik és nem értem.


Persze a párom szerint csak paranoiás vagyok.


Hetente átugrik az anyjához (aki 10km-rel odébb lakik) ha valamiben segítenie kell neki... de érdekes hogy áthívni hozzánk SOHA NEM AKARJA AZ ANYJÁT..

AZ én szüleim, tesóim voltak az új lakásunkban, csak az Ő anyja nem. Ha szóba hozom azt mondja Jó...majd egyszer átjön..."- ki érti ezeket??????????


2016. júl. 14. 15:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképpen nem úgy kell reagálni, hogy összeveszel a pároddal, mert ő nagy valószínűséggel nem tehet semmiről. Ha úgy érzed, gondja van veled az anyósodnak, az nem csak neked kellemetlen, de a párodnak is. Neki talán még rosszabb, mert két általa szeretett ember közt kell lavíroznia, próbálni fenntartani a békét. Még sosem jutott eszedbe, hogy esetleg a háttérben működnek olyan machinációk, amit a barátod próbál kezelni egymagában? És akkor még te is neki esel!
2016. júl. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tudja a párod, hogy mi baja az anyjának, csak nem akarja elmondani.

Rátok férne egy kiadós beszélgetés, veszekedès nélkül! Kérdezz rá, arra ami bánt.

2016. júl. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg paranoiás vagy. De ettől függetlenül beszélj a pároddal. És ha ő sem tudja, hogy van-e veled baja az anyjának, akkor hidd el neki és ne foglalkozz vele többet. Eleve nem értem, hogy miért olyan fontos ez. Mi van akkor, ha nem vagy annyira jóban az anyóssal? Nem találkozol vele, mindketten élitek a kis életeteket és kész.
2016. júl. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Azert fobtos ez mert szeretem a pasimat es tudom hogy fontos neki az anyja

Innentol kezdve pedig egyertelmu h szeretnek joban lenni az anyjaval is.

Plusz tudom hogyha en osszevesznek az anyossal lehet en huznam a rovidebbet.

Es minden tolem telhetot megteszek azert hogy jo legyen az anyossal a kapcsolatom...de ugylatszik nem vagyok eleg jo neki a kisifa melle:(


Csak azt nem ertem hogyha nem kedvel akkor minek jopfizik nekem 20percet a telefonban

2016. júl. 14. 15:55
 5/8 A kérdező kommentje:

Azt nem allitom hogy mindig az anyjanal van.

En sokkal tobbszor talalkozom a szuleimmel mint O a sajatjaival..


De mondom nem ertem hogyvaz EN tesoimat meg szuleimet magatol meghivta hozzank vendegsegbe...AZ apukajat es az occset is. De az anyjat nem...es nem is hajlik ra nagyon

2016. júl. 14. 16:38
 6/8 anonim ***** válasza:

És ezért miért a párod nyakának ugortál? Ha nem is tud semmi okot, amiért az anyukája haragudhat rá, ő magától nem fogja észrevenni a különös véletleneket...

Szerintem itt az anyóssal kellene beszélned és elmondanod neki őszintén amit gondolsz, nem a háta mögött pöffeszkedned, mert ez is hozzátartozik egy jó viszony építésére! H meg tudd vele beszélni, ha valamiben nem értesz egyet! Lehet, h olyan választ fog adni, amire nem is gondoltál és ami tök logikus... 22/L

2016. júl. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nyilván nem az összeveszés a megoldás, de teljesen megértem a reakciódat. Nekem is rosszul esne, akkor is ha friss kapcsolatról lenne szó, hisz akkor meg pont hogy alkalom lenne rá, hogy megismerkedjetek. Így viszont, hogy korábban hívtak most meg nem, teljesen fura az egész. Mondjuk ha az én anyukám ezt csinálná, megmondanám, hogy nem megyek én sem. Nyilván ha akkor van a szülinapja amikor nem érsz rá, nem hagyom ki a tesóm szülinapját, de ez nagyon úgy fest, hogy direkt tették át. A pároddal beszéld meg ezt mindenképp, igenis adjon magyarázatot az anyukája viselkedésére. Egyedül azt tudom elképzelni, hogy ha nemrég költöztetek össze talán kezdi felfogni a leendő anyósod, hogy komoly a dolog és önzőségből ki akar túrni téged, persze a telefonba azért kedves. Mást nem tudok elképzelni ezt tényleg a párodnak kell megmagyaráznia. Én nem tudnék így élni, nekem fontos hogy a szüleim és a párom jóban legyenek (persze ha fúrnák vagy ezt művelnék vele nem várnám el, sőt ritkítanám a találkozókat), nekem ez nem fér bele egy kapcsolatba.
2016. júl. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

En is gondoltam arra h feltekeny


A parom szinte eskudlzott hogy egy rossz szkt se mondott rolan az anyukaja..es vegul azert tettek mara mert az anyukaja hetvegen maszekot dolgozik es mert khmm..csadi penzugyi dolgok voltak es az anyukaja nem tudta en mennyit tusok errol a dologrol...es nem akart kellemetlen szitut (a paromtol tudok errol a penzugyrol amugy :) )



Szoval ennyit tudtam meg...a pasimtol..azt mondta tuti semmi baja velem az anyjanak es semmi rosszat nem mondott rolam. Max az nem tetszhet neki hogy mindig rosszkedvunek latja _a fiat mert olykor veszekszunk..de ezt sem tette szova allitolag

2016. júl. 14. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!