Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan vagyok felháborodva?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan vagyok felháborodva? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
A páromnak régi álma volt egy kutya, én nem rajongtam az ötletért, hogy állat legyen a lakásban, valamiért sosem voltam az a fajta ember, szerintem az udvaron a helyük, de mégis belementem mert tudtam, mennyire szeretné. Az egyetlen kikötésem az volt, hogy ne legyen a mi közös szobánkban, van elég hely a lakás többi részén neki. Persze amióta megvan a kutya, másról sem szól az élet, és nemcsak a szoba, hanem az ágy is az övé. Irtózom attól, ha feljön az ágyneműre, annak ellenére, hogy nem koszos, és mostmár naponta veszünk ezen össze. Szerinte én vagyok a hisztis, és ő szereti, ha a kutya vele alszik, meg sem próbálja leküldeni, nekem pedig nem fogad szót. Már előfordult, hogy tüntetőleg másik szobában aludtam. Úgy érzem hogy nem mehet így tovább, bármennyire kicsinek tűnik a probléma. Szerintetek jogos vagy én reagálom túl? Egyszerűen ebből nem enged, pedig eddig bármi volt, mindig meg tudtuk beszélni.
2014. júl. 7. 21:14
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
ja, és 25/L
2014. júl. 7. 21:16
 2/19 anonim ***** válasza:
50%

Van egy rossz hírem: nem illetek össze a barátoddal.


Én, mint állatokat kedvelő ember el sem tudnám képzelni, hogy egy olyan emberrel éljek együtt, akinek egy tiszta, szeretetteljes, gondoskodást igénylő jószág "irtóztató", vagy egyszerűen csak látom, hogy bosszantja, zavarja, nem jó szívvel van felé. Ez számomra a jellemre is utalás. Aki ilyen utálatos egy ártatlan lénnyel szemben, az nyilván nem jószívű egyébként sem, hanem elsősorban önző, akaratos, agresszív. Az ilyen embereket nem tudom elviselni. A barátod is így lesz vele egy idő után, hidd el. Tudod miért? Mert a leírásodból süt, hogy még a kutya is szeretetteljesebb nálad :)

2014. júl. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
70%

Én kutyabarát vagyok, de teljesen igazad van.. Kutyának nem az ágyon van a helye.

Mondd meg neki, hogy te vagy a párja, nem a kutya, hogy veled aludjon.

Te már úgyis beleegyeztél, hogy legyen kutya.

2014. júl. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Szeretem az állatokat, mindig is volt kutyánk gyerekkoromban otthon. De az udvaron, és sose vágytam rá, hogy köztük aludjak.
2014. júl. 7. 21:22
 5/19 anonim ***** válasza:
17%

3-as vagyok.


A 2. Nem mondja jól. Lehet, hogy nem vagy nagy állatbarát, de ettől még bőven összeilletek. Ha ugyan azt kedvelnétek, elunnátok az életeteket egymás mellett.

2014. júl. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Már 4 éve élünk együtt, egészen eddig semmi gond nem volt... de félek, hogy ebből nagyobb lesz mint gondoltam volna
2014. júl. 7. 21:25
 7/19 anonim ***** válasza:
49%
A kérdező nem utálatos, és nem kell azt mondani, hogy egy kutya is szeretetteljesebb nála, mert igaza van. Soha nem aludnék egy kutyával egy ágyban, nem ott a helye!!! Undorító.
2014. júl. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
51%
Magyarázd el neki ész érvekkel (ha van) hogy neked ez miért zavaró.
2014. júl. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem a kérdezőnek igaza van. Te vagy a párja, te aludj vele. Te sem alszol a kutyaházban.
2014. júl. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Számomra ész érv az, hogy nem akarok szőrös ágynemúbe feküdni, és hiába tiszta a kutya, ha dolgát végezni lemegy az ágyról, és egyből ugrik vissza! Plusz szeretnék esténként a páromhoz bújni, nem úgy, hogy egy kutya fekszik kötünk. Szerintem ez hosszú távon más dolgokra is hatással lehet....
2014. júl. 7. 21:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!