Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Kezd elegem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Kezd elegem lenni abból, hogy csak én hívom fel azt a csajt, aki tetszik nekem.

Figyelt kérdés
Van egy csaj, akivel legjobb barátok vagyunk, de láthatóan ő is többet érez irántam, és ő is irántam, és amikor már kezdem úgy érezni, hogy valami lehetne köztünk, akkor mindig el megy a kedvem az egésztől, mert ő nem bír engem felhívni...És ő azzal a dumával jön, hogy azt szokta meg, ha messengeren beszél, de én meg nem vagyok az a chates fajta, viszont ennek ellenére írok neki ha tudok, de ő még olyankor se ír rám, csak válaszol ha kérdezek tőle valamit. Amikor találkozunk, akkor is alig szól hozzám, úgy érzem, hogy feleslegesen jártatom a számat. Most megbeszéltem vele, hogy felváltva fogjuk hívni egymást, és megmondtam neki, hogy amikor ő következik, és kihagy egy napot is, akkor soha többet nem hívom. Amíg ő nem, addig én se. És most ezen besértődött + mondtam neki, hogy én kibírom nélküle örökre is, ha ő se hív. El is mehetünk egymás házához, ha nem tudjuk hívni egymást, de ő erre is rosszul reagált. Egyszerűen nem értem meg, miért nem hív. Elvileg legjobb barik vagyunk. Velem van a baj? Mit csináljak még?

2016. júl. 14. 21:18
 1/5 anonim ***** válasza:
így megy ez már mióta világ a világ. te tepersz, a csaj választ.
2016. júl. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon gyerekes mind a kettőtök viselkedése. Nem baj, majd pár év múlva megértek. Addig is, megérdemlitek egymást. :)
2016. júl. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nem tudom hány évesek vagytok de ha 20+ akkor valószínűleg mással kúrálja magát.
2016. júl. 15. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem te csak hiszed, hogy ő is többet érez. Nekem egyáltalán nem úgy tűnik. Ha annyira érdekelnéd felhívna nem gondolod? Szinte ráerőszakolod magad.
2016. júl. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mint az oviban,de komolyan -.-
2017. aug. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!