Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Van egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Van egy lány aki tetszik, és én is neki, de sajnos én elég szegény körülmények között élek, és félek ha megtudná, nem akarna semmit tőlem. Hogy titkoljam, vagy mondjam el neki?

Figyelt kérdés
2016. júl. 13. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha te is igazan tetszel neki külsőre/belsore, nem fogja érdekelni, plane ha latja, teszel a szegénység ellen.
2016. júl. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%

valaki meg jómodubb de nem tetszik a lányoknak szal:

TE vs ismeretlen rivális 1:1

2016. júl. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Semmikepp ne titkold, mondd el neki egyenesen vagy vegulis nem kell nagy dobra verni, talalj ki olyan programokat ami olcso vagy ingyen van es egyszer amikor ugy hozza a helyzet mondd meg hogy nem allsz jol anyagilag. Ha emiatt elhagy, akkor az az o baja. De ne ezzel kezd, add magad.
2016. júl. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Humorral. Azzal minden nőt le lehet venni a lábáról. Legközelebb ha találkozol vele, tárd ki a akarjaid és nevess: "Aranytündérbogaram, jelenleg földi létezésemnek abban a stádiumában vagyok, amikor egy bangladesi mezítlábas riksakuli hozzám képest király, de ennek hamarosan vége lesz. Ez a karmám, ezt kell most megtapasztalnom, de lesz ez még jobb is." Viccet félretéve, mindig add önmagad de sohase sajnáltasd vagy szégyelld magad. Annak a hölgynek a mosolyod tetszik, abból pedig az egész teremtésben csak egyetlen van.
2016. júl. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!