Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolati szinten mi volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolati szinten mi volt eddigi életedben a legnagyobb hiba, tévedés, bűn amit elkövettél? Meg tudtál bocsátani magadnak, el tudtad felejteni?

Figyelt kérdés
2016. júl. 15. 09:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

minden hibámból tanultam eddig...mindnek látom utólag a jó oldalát...

talán a legnagyobb hiba az volt, hogy hagytam, hogy visszakönyörögje magát, amikor szakítani akartam...mert ami utána jött az már értelmetlen volt...


23F

2016. júl. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%
A nőt helyeztem előtérbe, átadtam az "irányítást", felhagytam az álmaimmal, hogy boldog lehessen, és csak vele törődhessek, vele legyek amennyit csak lehet. Mármint azt gondoltam, hogy ettől lesz boldog, de persze ma már tudom, hogy ez nagy tévedés volt. Igen, meg tudtam bocsátani magamnak. Tévedés volt? Igen. Hiba volt? Nem, mert akkor ma nem az az ember lennék aki vagyok, tehát nem bántam meg összességében.
2016. júl. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Túlságosan örültem neki, amikor először nem néztek levegőnek, és elnéztem olyan dolgokat, amiket nem kellett volna, nem vettem észre időben olyan problémákat, amikre figyelni kellett volna. Tanultam belőle, nincs mit megbocsátanom, hiszen nem volt tapasztalatom korábbról. Szerintem sokan beleesünk ezekbe a hibákba, legalább eleinte. Ha valaki ezekből nem tanul, az nagyobb baj.

Én csak azt kapom, ezek miatt, hogy "válogatós vagyok", csak mert hozzám illő társat szeretnék, akik viszont nem tanulnak ezekből, sorozatosan csalódnak a rossz választásaik miatt, és rosszabb esetben a gyerekeik életét is megkeserítik.

2016. júl. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

az, hogy voltam olyan naiv és elhittem, hogy az épp aktuális párommal örökkön örökké együtt leszünk, meg azt, hogy majd pont nekem adatik meg egy ideális mesébe illő kapcsolat.


Mindegy, tanuláshoz hibát kell elkövetni, viszont tanultam és többször nem hibázom.

2016. júl. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
51%
Annyi csak, hogy komolyabb érzelmek nélkül belementem. Kétszer is. Másodjára újabb bűn, hogy mással is beszélgettem és rájöttem, hogy ez így nem jó... ÁH, hosszú...
2016. júl. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
69%

1 Túl rendes voltam a volt pasimmal.

2 Volt egy úgymond szexkapcsolatom és a férfi szerelmet vallott,énis szerettem,de viszautasítottam mert féltem a kapcsólattol (nem részletezem,bonyolult).

N24

2016. júl. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hogy visszafogadtam a volt nejemet ... cserébe töménytelen megcsalást és megaláztatást kaptam tőle.
2016. júl. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

-Hogy néha belementem szexbe mert már nagyon sokáig nem volt senkim remélve, hogy többet is kaphatok.

-Hogy néhány pofátlan/bunkó/udvariatlan palitól nem álltam fel már a bunkóság megtörténtekor a a randi kellős közepén vagy nem pofoztam meg.

-Hogy ignoráltam a red flageket, mert már annyira kellett, hogy ne csupán szexkapcsolatot akarjanak tőlem

-Hogy kinyitottam a számat és mertem kezdeményezni a ffiaknál.

2016. júl. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
82%

- kiközösített tinédzserként annyira jó volt, hogy végre szeret valaki, hogy ezért az érzésért cserébe eltűrtem a zsarnokoskodást és érzelmi zsarolást is, miközben a családot és barátokat messze a háttérbe helyeztem. túl fiatal és ostoba voltam. jár a megbocsátás.

- nem voltam fontos saját magamnak, és lefeküdtem olyan férfiakkal is, akikkel nem akartam valójában. nehéz nem utálni magam érte, de a mostani (és mostmár végleges) párom mellett már nem bántom magam érte gondolatban sem.

- nem mertem elköteleződni és felvállalni a szerelmet, és megcsaltam minden pasimat. azt is, akivel valójában nagyon szerettük egymást. erről mindig azt fogom gondolni, hogy hibáztam, de sok idő telt el azóta, és életem első monogám kapcsolatában (ami most zajlik épp) eljött a megbékélés is.

- bosszantott, hogy hogy lehettem olyan hülye, hogy lefeküdtem a nős főnökömmel, és be akartam bizonyítani (magamnak is), hogy márpedig én nem dugok csak úgy, vannak ám itt mély érzelmek is, szóval rendesen összejöttem vele, hozzá költöztem, gyereket szültem neki, majd szinte azonnal szétmentünk, és visszament a feleségéhez. természetesen őt is folyamatosan csaltam. nettó hülyeség volt az egész viszony, mindig szégyellni fogom, hogy hogy lehettem ekkora barom, de van egy csodás nagylányom, azóta szerető párom, szóval nem bánkódom különösebben.

- évekig olyan magányos voltam, hogy összejöttem az első kicsit is szimpatikus pasival, akiről nagyon hamar kiderült, hogy egy s_ggf_j, de nehezen néztem szembe a kudarccal, és hónapokig keserítettem a saját és a gyerekem életét vele.

- de a legnagyobb hiba összességében az az, hogy nem mertem elhinni, hogy a szeretet, szerelem, megbecsülés, empátia, odaadás azok igenis jelen vannak egy párkapcsolatban, és nem szabad alább adni. ha ezeket nem kapod meg, állj tovább.

2016. júl. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm,aki írt. Még gyűjtöm az erőt,hogy leírjam a saját hibám. :(( Még egyszer köszönöm!
2016. júl. 15. 14:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!