Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kinek mi volt a legnagyobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mi volt a legnagyobb hibája amit elkövetett egy párkapcsolatában?

Figyelt kérdés

Egy kis mérlegelés, önismeret.

Válaszaitokhoz kérlek írhatjátok oda korotokat és, hogy melyik nemet képviselitek!



2016. márc. 2. 22:32
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
18%
Belehánytam az asszony szájába, mert sajtos tészta után csókolt meg. :(
2016. márc. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
18%
Én saját magamba lettem szerelmes és össze is jöttünk. Na a szakítás az már cifrább volt...
2016. márc. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
47%

A legnagyobb hiba, hogy nő számba vettem, és megbecsültem.


23/F

2016. márc. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 opened paradise ***** válasza:
66%
Nem szakítottam,mikor tudtam,hogy kéne,mert tartottam a szavam,hagytam,hogy még bennem keltsen bűntudatot és az járt a fejemben,hogy "sose lesz többet barátnőm,pláne nem szép":D
2016. márc. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%

megbíztam benne, kár volt...


26F

2016. márc. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
78%
Kár ilyen kérdést kitenni,úgy se vallaná be senki,itt mindenki csak áldozat :)
2016. márc. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 ~OnLány~ ***** válasza:
86%

Nagyon makacs vagyok és baromi nehezen tűröm,ha másnak van igaza.

Szóval legtöbbször ezen szoktunk vitázni,hogy nem tudom beismerni a tetteimet és inkább a másikra hárítom és tudom,hogy milyen csúnya dolog az ilyen.

De mindig ezt teszem,addig nem állok le,amíg szegényre néha rá nem kényszerítem azt,amit nem is tett.

Ő meg úgy látja a dolgokat,hogy okos enged,szamár szenved. Szóval még jó,hogy nem sokáig áll le velem veszekedni.

2016. márc. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
83%
Nem dobtam ki az első lebukása után, és elfogadtam a magyarázkodását...meg is szívtam, mert hozzászokott, de aztán amikor végül csak dobtam és később lett más nekem, abba nem tudott (és nem tud) belenyugodni
2016. márc. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:

#6

Igen, vagy pedig "vicces" troll.

De engem komolyan érdekel, mennyire tudnak az emberek magukba nézni és elismerni, ha hibáztak.

2016. márc. 2. 22:41
 10/37 ~OnLány~ ***** válasza:
75%

Na jó,ez talán nem akkora tévedés a kapcsolatomban,kicsit félreértettem a kérdést.De egy hiba,amit elismerek.

20L

2016. márc. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!