Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítsak, vagy maradjak még?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak, vagy maradjak még?

Figyelt kérdés
A párom nős, igaz nem a klasszikus értelemben, de nős. Az feleségének már gyereke van az új pasijától, mégis az én párommal lakik, mondván nem tudják eladni a közös lakást stb. Hülye voltam, hogy belementem, at elmúlt években nem láttam a kapcsolatunkban előrelépést.. Kértem, költözzünk össze, de mintha csak húzná az időt. Szeretjük egymást,ezt érzem, valahogy mégsem tud elszakadni az extől. Én pedig megismerkedtem valakivel, akivel jól érzem magam, kezét-lábát töri egy randiért, de nem akarok játszani vele. Mit tegyek? Elengedjem mindkettőt?

2016. júl. 15. 16:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott a párod es adj lehetoseget a masik pasinak. Lehet boldogabb lennel vele.
2016. júl. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Menj el randizni ezzel az új valakivel. Vesztenivalód nincsen, főleg hogy a párod még az exével él együtt és döntésképtelen..

Aztán ez a randi még sok meglepetést okozhat. Érezd jól magad. :)

2016. júl. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A "párod" se szólhat egy szót se, mert ő meg a feleségével lakik, és ne hidd, hogy nincs néha egy kis szex... Ezért nem akar hozzád költözni, mivel akkor csak egy puncit tömködhet.


Széped dobd ki ezt a töketlen alakot, függetlenül minden mástól.


És ha kiraktad, akkor nyugodt lélekkel találkozgathatsz a másik pasival, vagy egy harmadikkal, vagy élheted az életed boldogan és egyedül.

De ennek a jelenlegi felállásnak nincs jövője, megalázod magad vele.

2016. júl. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egy randival nem vesztesz semmit. Boldog vagy a mostanival? Ha igen akkor maradj vele ha nem aklor szakíts.
2016. júl. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Atya ég. Úgy érted évek???? Ez már több mint egy éve tart és te még mindig vársz? Hát nem vagy semmi.
2016. júl. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az ÚJ! A jelenlegi csak hülyít, de azért még pazarolj el rá még pár évet, hisz megérdemli. N
2016. júl. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A mostani pasit dobd! És menj el a randira! :)
2016. aug. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 fru_ ***** válasza:

Ezeknek a végtelenbe nyúló válásoknak (elkezdték már, egyáltalán? ) - az az oka, hogy azért jó ez nekik így.

Ezért nem alakult semerre a kapcsolatotok.


De most ezt az új jelentkezőt miért kellene elutasítanod?

Ő odavan érted, te jól érzed magad vele... ebből még lehet valami - a mostanitól meg ez a max.

2016. aug. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Ez a nevem! ***** válasza:
Nem tudom mire jutottäl azota,de az a legjobb hidd el,ha szakitasz.Fäjni fog,de tul fogod elni.Ez amit tenni tudsz.Annak nincs ertelme hogy huzzätok-halasszätok ezt az egeszet es akkor nem is vagy boldog mellette,hanem csak szenvedsz es nem tudod mitevö legy.A szakitäs a legjobb,akärmilyen fäjdalmasan is hangzik.Sajnos mäs kiut nincs ebböl. Ha gondolod,irj nekem privätban.Szivesen meghallgatlak es segitek.Nem fogok kritizälni mäsokkal ellentetben,mert akinek nem volt resze ilyenben,az nem is erti ezt meg.
2016. aug. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!