Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi csináljak most higgyek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi csináljak most higgyek a legjobb haverjának? :S

Figyelt kérdés

szval van egy srác akibe nagyon bele vagyok zúgva és tudom h én tetszem neki meg hát ugye nagyon elvagyunk együtt elég nyomulós .. és úgy vettem le a jelekből h akar vmt pl kihívott szórakozni mindig megkérdi hogy vagyok tesz megjegyzéseket h milyen aranyos vagyok suliban megkérdezi mennyi a idő mikor ott van a kezén az óra :D meg feltűnően néz :D..

de azt halottam egyik legjobb barátjától hogy nagyon akar kapcsolatot most

:S gőzöm sincs mihez kezdjek most :S..


2010. ápr. 15. 22:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt, hogy veled szívesen járna. Örülj neki és teszel is neki.
2010. ápr. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

hehe :S..

igen bár így lenne :D..

na jó elírtam

úgy akart volna lenni h nem nagyon akar kapcsolatot mostanság :D..

2010. ápr. 15. 22:58
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem nem mindig kell a haverokra hallgatni, folytasd csak nyugodtan a flörtölést stb. aztán persze az is lehet hogy csak jól el van és szórakozni akar erre az estere is készítsd magad. esteleg kérj egy randit és akkor döntenie kell hogy mit akar konkrétan..
2010. ápr. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
lehet a haverjának is bejössz,és csak hazudott...ezt csak úgy tudhatod meg,ha egyenesen a srácot kérdezed meg...
2010. ápr. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Na ez érdekes, több szempontból is.


1. Ha nyomulós, akkor miért nem nyomul nálad?


2. Ha azt mondja mindig, hogy aranyos vagy, akkor sztem vagy egyáltalán nem nyomulós, vagy nem akar Téged... Ha akarlak, akkor frappáns mondatokba fogalmazom, hogy megdöglök azért hogy megcsókoljalak vagy szeretkezzek veled! Ha azt mondom aranyos vagy, akkor ... hát nem is tudom.


Nem tudom hány éves vagy, kb 14-16 körülre tippelnék, akkor voltam ilyen.


Tanács: szerintem menj oda és mondd meg neki, hogy ne bohockodjon, ha szeretne tőled valamit, akkor tessék lépni és virágot hozni, meg bókolni önzetlenül:)


26/F

2010. ápr. 16. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

1.úgy értettem h velem nyomulós :)..

2.h aranyos vagyok azt csak azért mondtam mert most potn az jutott eszembe :D. és egyszerűbb is volt

amúgy oylanokat szokott még h nagyon bejövök neki mondta

3.a haverja belém van esvve... :D ez igaz de a legjobb haverok és ismerem jól nem hazudna sztm..

4. 14 éves vok :D

2010. ápr. 16. 14:28
 7/7 anonim ***** válasza:
Írásjelek hol maradtak? Az iskolapadban?:)
2010. ápr. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!