Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az ilyen párok boldogok? Mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen párok boldogok? Mi a boldogság a kapcsolatban ilyen embereknél? Mi működtető az ilyen kapcsolatkat?

Figyelt kérdés
Kigyúrt kopasz bmw-s bunkó durva a csávó a nőt állandóan osztja szidja stb. A csaj hihetetlen buta két szót nem lehet értelmesen váltani vele platina6szőke mű cici száj stb.
2016. júl. 16. 20:15
 1/3 anonim ***** válasza:
persze. Csaj kap egy bundát, a pasi meg cserébe dughatja. idilli kapcsolat.
2016. júl. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudhatod otthon kettesben milyen az életük. A külsőségek ellenére lehet ők is szívesen bújnak össze a tv előtt vagy szeretnek együtt sportolni, jók az ágyban.. Sok egyébként boldog párt ismerek, akik gyakran kapnak össze, és még több olyat, ahol az egyik fél nem az eszéből él meg az tuti.. Ettől még lehetnek boldogok egymással.. Nem ismerjük őket, a sztereotípiák alapján pedig nevetséges bárki párkapcsolatáról nyilatkozni..
2016. júl. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mi igy neztunk ki az exelettarsammal. Bar o nem osztott kezdetben. Kesobb lett csak bunko. Szilikon cici es szaj megvan , de sotetbarna hajjal. Butasag: mindenkinel van butabb es okosabb is. Nagyon szerettem es remenykedtem, h csak rossz napja van. Aztan eszrevettem valamit , ami az utolso csepp volt, es aznap kirugtam. Nem esett jol, hogy bunko. Kezdetben arsnyos, udvarias volt.


Mi rengeteget jartunk etterembe egymassal, setalni, autokazni, bulizni, kondizni, otthon filmeztunk. Persze en meg mas programokra is mentem volna, de nem talaltunk kozos erdeklodesi korbe tartozo egyeb elfoglsltsagokst sajnos. Nem erzetem uresnek a kapcsolatunkat es sokaig boldogok voltunk. En azota is minden nap olvasok, hiaba van 10 eve muszaki diplomam, eletem vegeig tobbet es tobbet akarok tanulni. Sajnos a kulsommel kapcsolatos eloitelet miatt reszesitettek/reszesitenek elonybe a kopasz kigyurt ferfiak.

N

2016. júl. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!