Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek boldogabb az ember egy kapcsolatban mint singliként?

Figyelt kérdés
mert szerintem ez hülye kijelentés, nem lehet összehasonlítani a kettőt, mind2 más életstílus, de a boldogság szerintem fejben dől el. Mi a véleményetek?

2014. júl. 19. 13:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Egyetértek veled. Én sokkal rosszabbul éreztem magam egy párkapcsolatban, mint szingliként. És nem a kötöttségek miatt, elhiheted nekem.
2014. júl. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
de akkor hová dugjam a kukacomat?
2014. júl. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szingliként. Nem kell igazodni senkihez, akkor és azt csinálsz, amit és amikor akarsz. Több kaja jut neked. Nem kell leszopni a másik kígyóuborkáját. Több hely van az ágyban. Nem kezdesz el gügyögni. Szingliként használhatod a kezed, vagy egyéjszakázhatsz. Stb.
2014. júl. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Z embertol is fugg van aki a kapcsolatot szereti jobban, van aki pedig azt ha egyedul van.

De alapvetoen az ember tarsas leny, ènis szeretem a parkapcsolatot, mint azt hogy savanyu fejjel uljek otthon es sajnaltassam magam.

Es a kapcsolat boldoggá teszi az embert, ès feldobja :)

2014. júl. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ez változó! Ha jó kapcsolat jól ha rossz akkor rosszul érzem magam. de egy biztos! Egyedül a legrosszabb! Nekem legalább

is.

2014. júl. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

emberre válogatja

valaki így valaki úgy boldog

a kérdés tényleg hülye:DDD

2014. júl. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Egy boldog párkapcsolatban nyilván boldogabb, de szingliként is érezheti ugyanolyan jól magát.

Egyedül a magány szar.

2014. júl. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Ellenzem a monogámiát, megbéklyózza az embert, rengeteg lehetőségtől foszt meg. Társaságnak ott vannak a barátaim, az a havi 15k egy középkategóriás lányért meg sok nekem, pláne, mióta egyedül vagyok. Ha esetleg találok egy lelkileg és szellemileg velem egy szinten álló nőt, sőt, esetleg akár férfit is, egye-bassza, leszek majd vele, addig is nekem ez így bőven jó.
2014. júl. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül.
2014. júl. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Emberfüggõ. Én nagyon jól meg voltam egyedül is. Nem kellett senkire se tekintettel lenni, azt csináltam amit akartam, több idõ jutott a hobbijaimra. Nem b*szott le senki azért mert nem tudok elaludni és forgolódok emiatt. De jó is volt a gondtalan élet. Hiányzik az nyugalom a szingliségbõl.
2014. júl. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!