Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Adam Joyrider Visszaszerzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adam Joyrider Visszaszerzem az exem könyvei eléhetőek valahol online?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 15. 23:33
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
:D:D
2010. ápr. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
32%
add fel és keress másikat... tényleg egyszerűbb mint google-ba bepötyögni.
2010. ápr. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%

Mi a francért akarod visszaszerezni?

Két lehetőség van:

Vagy ő hagyott el, akkor hagynám a pi...-ba,

vagy te hagytad el, akkor meg már tudod mikor érdekelnéd...

Nem tudom melyik az igaz, de úgy érzem, hogy az első. Legyen benned annyi büszkeség, hogy nem csinálod.

Ha a második, akkor meg szerintem kár a gőzért...

De ez csak egy vélemény! /a körülmények tudta nélkül/

2010. ápr. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem az volt a kérdés h "Szerintetek visszaszerezzem-e az exem?", hanem hogy meg tudja-e szerezni a könyvet a neten...

Ha a kérdező ugyanabban a cipőben jár mint én és egy szakítás után szeretné visszakapni a párját nem valószínű hogy a kioktatásokra kíváncsi...velem együtt...

Amúgy a könyvet már én is kerestem de nagyon úgy néz ki hogy netre még nem tette fel senki. Megvenni meg lehet de 5-6.000 Ft ha jól emlékszem. Nekem is szükségem lenne most rá nagyon mert amiket olvastam róla azok alapján nagyon jónak tűnik, de ennyit sajnos nem tudok kiadni érte, bármennyire is szeretnék. :S

Sok sikert!

2010. ápr. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%
ez miért a párkapcsolatok témakörben van?
2010. ápr. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én is ezért írtam ide, hátha tud valaki segíteni, mert sajnos nem tehetem meg, hogy megvegyem, de nagyon szeretném elolvasni.
2010. ápr. 18. 00:06
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is kéne az a könyv!:S Most szakított a barátnőm 2,5 év után mondván, hogy kihűlt a kapcsolat és már nem szerelmes belém:(
2010. okt. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 ciluka07 válasza:
szia!érdeklődni szeretnék,hogy meg tudtad e szerezni a könyvet?! nekem most lenne rá sajnos szükségem...:(
2011. márc. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!