Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hányszor szeretkeztek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hányszor szeretkeztek egy héten?

Figyelt kérdés
Fiatal pár vagyunk, lassan egy éve együtt, azóta együtt is élünk, külön a szülőktől. Minden rendben van a szexuális életünket kivéve. Szerintem kevés az a heti 1, ami néha másfél hetente 1. Ezért is ez a kérdésem, hogy bennem van a hiba és nekem túl nagyok az igényeim, vagy tényleg komolyabb a probléma. Én már többször próbáltam megbeszélni a párommal, de annyit mond, hogy velem nincs semmi baj, szeret meg minden, egyszerűen csak fáradt. Egyébként éjszakában dolgozik, két napot itthon van és kettőt dolgozik. Nem komoly fizikai munka, nem is igazán szellemi, de megértem hogy a 12 óra lefárasztja, de mégis egy héten van legalább 4 szabadnapja és abból mégis csak egyszer vagyunk együtt... ha együtt vagyunk. A párom ráadásul fiatalabb mint én, 21 éves, én pedig 23. Komolyan már nem tudom mit csináljak. A kezdeményezést már képtelen vagyok megtenni a folyamatos visszautasítás miatt, ráadásul így nőként is semminek érzem magam. Tényleg nem tudom mit tehetnék.
2016. júl. 17. 15:31
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Egy héten kb. 8-10.

F

2016. júl. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Nálunk ez addig volt probléma amíg nem éltünk együtt és nem tudtuk mindig megoldani a találkozót. Nekünk min. a napi 2 a normális, de mi mindketten elég nagyigényűek vagyunk.
2016. júl. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

Annyi idősen mint a párod még többször csináltam, mint meg tudtam volna számolni :)


Mostanában ha van párom, akkor heti 3 alkalom azért kell, de ha a nő többet akar, hát nem bánom ;)



Igazából valószínűleg kifogtál valakit, akinek sokkal kevesebb a szexuális igénye, mint neked, ez nem jó vagy rossz, csak más, viszont hosszú távon gondot fog okozni, mert a jelek szerint ez nem csak egy ilyen fáradt periódus nála, egy életet meg nem lehet úgy leélni, hogy ezen a téren nincs meg az összhang.

2016. júl. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
A fáradság nagyban közrejátszik igen. Én is ha sokat melózom nincs annyi energiám a sexre. De azért ha 4napokat otthon van,és akkor sem az érdekes. Valószínű,hogy téged sem kíván akkor annyira.. Sajnos ez van. Idővel csak rosszabb lesz,és szakítás lesz a vége bármeddig is húzzátok. Túl fiatalok vagytok még..
2016. júl. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Ez kevés. Nem lehet,hogy van valakije?
2016. júl. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Nalunk 10ev utan atlagban kb. heti 3 ! De valtozo.


Lehet a parodnak csak ennyi az "etvagya"!

2016. júl. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 Noren1989 ***** válasza:

Egy héten kb 0. Barátnőm nem partner ebben a dologban.


26/F

2016. júl. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Mi 3 eve egyutt es heti 3-4-5, ez nagyon valtozo, de az elso evben minden nap, volt olyan nap hogy 2-3-szor, olyan 2 ev utan csokkent picit de faradtak is vagyunk mondjuk. Lehet neki nem kell tobb, ez viszont nem lesz nektek jo az tuti.
2016. júl. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
0, de minden nap megy egy hokimeccs magam ellen, van hogy bajnokság is összejön.
2016. júl. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, valamint akik privátban írtak. Sokat segítettek.
2016. júl. 17. 17:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!