Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitol valtozhat egy ferfi ekkorat? (pozitivan szerencsere)

Figyelt kérdés

Most lehet hulyenek fogtok nezni de En nem ertem a parom.

Egy hettel ezelottig a beka segge alatt volt a kapcsolatunk.4 hos lesz a kisfiunk,az egesz terhesseg alatt es azutan is tojt a fejemre.

Szeretlek,nyugodj meg minden remdben lesz szoveggel intezett minden "beszelgetest"amikor probaltam megtudni miert ilyen.de tenni nem tett semmit.konkretan nem volt koztunk semmi...reszerol,ha kozeledtem lathatoan haritott.

Am egy hete minden megvaltozott,majdnem olyan mint regen.van kozos filmezes,osszebujas,szex minden nap,puszi,csok,oleles minden.viccelodik,nevet velem egyutt persze.

Egyszer ossze akadtunk a heten de gyorsan le is csitult,nem huzta orakig feleslegesen egy aprosagon mint elotte.

Mult heten par ejszakat a ket nagyob gyerkoc szobajaban aludtam egy vita utan de ilyen mar volt regen is.

Semmit nem csinaltam maskepp mint ezelott.

Nagyon nagyon orulok,hogy vegre normalis a kapcsolatunk de nagyon bennem van a felsz,hogy ez csak ideig oraig tart majd.

Hogy lehet,hogy 1evig egyaltalan nem kivanta a szexet most pedig ugyan ugy mint regen napi szinten....

Mitol valtozhat ekkorat egy ferfi? 30eves tehat mar nem gyerek.

Sokkal nyugodtabb vagyok,vegre kicsit boldognak erzem magam de megis valamiert olyan dolog motoszkall bennem,hogy lehet volt valakije es azert volt velem olyan,most pedig nincs senki igy megteszem en is...

Ismertek olyan ferfit aki ekkorat valtozott elobb negativ makd pedig pozitiv iranyba magatol?


2016. júl. 17. 23:24
 1/2 anonim ***** válasza:
valoszinu a terhesseg alatt nem kivant. most meg orul h ujra nem nagy a hasad stb..
2016. júl. 18. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Ypszilon1980 ***** válasza:
Miért ne lehetne ilyen? Annyira megszokta mindenki, a csapból is az folyik, hogy már nem lesz a kapcsolat olyan, mint rég, meg semmi esély a javulásra, többségük ezért szakítás, válás. Túltette magát a nehézségeken, neki sikerült és ez egy dícséretes dolog. Miért kell arra gondolni rögtön, hogy volt valakije? Volt nekem is évekig szar kapcsolatom, mégsem csaltam meg sosem senkit.
2016. júl. 18. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!