Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mire véljem ezt? Már nem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire véljem ezt? Már nem akar tőlem semmit?

Figyelt kérdés

A párom mindig nagyon kívánt engem, de sose volt az a típus, aki keressen vagy hogy említést tegyen egy találkozóra. Ettől függetlenül mindig örült nekem és sokat segített. Bármi volt, azonnal "ugrott".

Az utóbbi 2 hétben viszont valami nem stimmel.

Én nem kezdeményeztem a találkozót, de ő sem... 1x feljött hozzám munka után szerdán, hogy valamit hozzon fel nekem amit megígért (majdnem 2 hétig húzta...). Utána menni akart haza, mert reggel dolgozni ment és tudjon átöltözni, fürdeni meg ilyenek (nálam nincs már tiszta ruhája), meg állítólag az ágyam se kényelmes már neki.

Akkor nem jelentkezett, otthon volt, de sehová nem ment fel délután, hogy elérhessük egymást.

Felhívtam, hogy mi újság, közölte, hogy otthon van és csinálgat valamit...

Aznap feljött valahová, én írtam, hogy beteg vagyok, erre kezdeményezett egy olyat, hogy feljönne hozzám vasárnap reggel. Én nem voltam túl lelkes, mivel milyne dolog ez, hogy nem jelentkezik, mahjd úgy kell kitaktikáznom azt, hogy végre akarjon velem találkozni...

A lelkesedésem hiánya miatt fel se jött, pedig utána SMS-ben is írtam neki, meg cseten is, hogy szeretném, ha jönne, várom...

Akkor aznap ráírok, olyan 11 tájékén, hogy jön-e, ő azt mondja nem tudja, nem érzi jól magát(idáig semmi baja nem volt.)

Ezen a héten kedden szintén én jelentkeztem, mert látom feljött csetre, de nem is írt nekem. Ilyen 5-15 percenként válaszolgatott és írt nekem, valamikor nem is reagált fél óráig, csak ha írtam megint valamit.

Azóta nem láttam fent sehol, csak ezen a héten azon a keddi napon pár órára. Kérdezem, hogy mit csinál így munka után, azt válaszolta, hogy leginkább eszik, fürdik és alszik. Oké, elhiszem, hogy leszívja a munka szellemileg őt, na de ennyire nem foglalkozzon velem? Meg még hétvégén e találkoztunk?...

Múlt héten kedden kicsit próbáltam szexuálisan közeledni felé, de nem igen érdekelte, elvileg fáradt volt. Jó, oké, elhittem neki, de azóta se jelentkezett ugye, hogy találkozzunk, vagy valamit szeretne. Azóta 1x még említést is tettem arra, hogy hiányzik a pélója, rég láttam (csak azért, hogy mit fog reagálni). Az előző sor amit írt, azután írtam 3 perccel, de már azt nem olvasta el, mert állítólag elaludt és nem is reagált rá semmit reggel sem.

Egészen múlt héten hétfőtől ő csak 1x jelentkezett felém.

Állítólag nagyon fontos vagyok neki és szeretne közös lakást velem, de szerintem ez már csak mind kamu.

Volt, hogy a gépét több héten keresztül munka után bekapcsolta, majd másnap reggelig úgy is hagyta, de nekem 1 szót nem írt...Ebből azt következtettem le, hogy más valaki miatt van bekapcsolva a gépe. De amióta ezt szóvá tettem sehol (több helyen sem) látom elérhetőként. Meg állítólag csak velem szokott beszélgetni, meg a munkatársaival.

Higgyek neki, vagy valaki más léphetett képbe? Vagy 2 hét ilyen viselkedés még elfogadható?

Én mindig a legrosszabbra tudok gondolni, de szerintem tényleg nem normális az, hogy mentegetem őt mindig, hogy biztos most ezért ilyen-megértem, biztos most azért olyan-megértem... Én ezt már nem bírom.

3 éve ismerjük egymást, és elmúltunk 2 évesek.

Én elmúltam 21(N) és ő is(F).

Ti így mit láttok külsösként? De most úgy őszintén!

Köszönöm annak aki segít és őszinte velem! :-)



2016. júl. 21. 16:47
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
javítás: Aznap 11 óra tájékán... másnap 11 óra tájékán, mert az előző nap este írta (szombat este, hogy jönne)
2016. júl. 21. 16:50
 2/12 A kérdező kommentje:

Akkor nem jelentkezett, otthon volt, de sehová nem ment fel délután, hogy elérhessük egymást = múlt hét szombat


Legközelebb átnéztem... :-/

2016. júl. 21. 16:51
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem keress olyan párt aki keresi a társaságod mert ő konkrétan lesz.r
2016. júl. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Szerintem már egy ideje leszar engem, de ha kérek valamit, vagy ha szeretnék valamit megteszi értem, és van, hogy ritkán, de ő kezdeményezi, hogy mit szeretnék. Akkor ha nem érdeklem, még is néha minek foglalkozik velem? Fent tartja a látszatot?
2016. júl. 21. 16:55
 5/12 anonim ***** válasza:

Ez a hitvány kommunikáció iskolapéldája. Miért ennyire közvetetten próbálsz találgatni arra, hogy mit érez, mit gondol, mi változott meg?

Ez alapján nagyon távolinak tűntök egymástól. Ennek úgy kéne működnie, hogy megkérded tőle, megkérdezed tőle, ő pedig elmondja. Miért nem így működik nálatok, miért nem így alakítottátok ki a kapcsolatot?

2016. júl. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Testvérével 1 helyen dolgoznak. Ma felhívtam a pasimat, mert kéne nagyon a segítsége, de nincs bekapcsolva telefonja, de már a bátyának sem! Máskor mindig elérhető...

:'(

Lehet, csak kihasznált, hogy legyen kivel lefeküdni?

2016. júl. 21. 17:02
 7/12 A kérdező kommentje:
Valami elromlott, és én próbálom helyrehozni, még az ő sarát is, de ő már semmit nem tesz értem, de állítólag akar... :(
2016. júl. 21. 17:02
 8/12 A kérdező kommentje:
Igen, úgy kéne működnie, de ő mindenkivel ilyen... szótlan és semmit nem mond, de talán még így is bennem bízik meg a legjobban... talán :S
2016. júl. 21. 17:03
 9/12 A kérdező kommentje:
Állítólag neki heti 1 találkozó elég... Én avval lennék elégedett, ha kétnaponta látnánk egymást.
2016. júl. 21. 17:08
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd. Helyrehozni csak akkor lehet valamit ha mindketten tesznek érte
2016. júl. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!