Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem bízik meg bennem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem bízik meg bennem párom? (Többi lent! )

Figyelt kérdés

Mióta elkezdtem dolgozni az új mumkahelyemen párom egyre furcsábban viselkedik.

Egymás melletti épületben dolgozunk és naponta többször is látjuk egymást. Teljesen leinformálható minden lépésem. A cégnél mindenki ismeri. De ő mégis azt mondja hogy lenne időm meg lehetőségem megcsalni őt a cégnél valakivel. Ha bár én ezt sose tettem. Sőt kifejezetten távolságtartó vagyok mindenkivel. Ha elmagyarázom szépen és türelmesen neki hogy én őt szeretem és nem kell aggódnia akkor is napokig nagyon szomorú. Mindig piszkál h telefonozok pedig csak a munkahelyi ügyeimet intézem.

Sokat dolgozom mert fontos nekem ez a munka de csupán azért mert szeretnék stabil alapot teremteni a közös jövőnknek...ahhoz meg nem árt a pénz.

Tény hogy így kevesebb időm jut az otthoni dolgokra de attól még minden el van látva és én szeretettel és törődéssel fordulok felé. Nem tudom mit tehetnék azért hogy ne beszélje be magának ezeket a butaságokat...



2016. júl. 25. 09:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert magából indul ki vagy nincs önbizalma
2016. júl. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Esetleg valami ötlet hogy hogyan javíthatnék a helyzeten?
2016. júl. 25. 12:42
 3/8 anonim ***** válasza:
71%

Legyél félreérthetetlenül megbízható. Ha nyitott könyv vagy előtte, és soha nem derült ki, hogy hazudtál neki, akkor nem lesz gond.

De ha érzi, hogy egyszer is átverted, akkor extrém nehéz dolgod lesz.

A féltékenység a szeretet jele.

2016. júl. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 omba ***** válasza:

"lenne időm meg lehetőségem megcsalni" - ezt lenne, és?

Mielőtt nem ott dolgoztál még normális volt?

pedig akkor még inkább volt időd.


Nem lehet, hogy amíg nem dolgoztál ott, neki volt ideje meg lehetősége, és azon parázik, hogy a füledbe jut?

2016. júl. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Próbálok teljesen nyílt lenni vele mert tudom hogy ha megsértődöm és hisztizek (ja és nem beszélve a titkolózásról)csak rontana a helyzeten. De azt is tudom hogy ő is hűséges volt hozzám. Csak épp az önbizalmának hinyával nem tudom mit kezdjek. Mindig elmondom neki hogy én őt helyesnek értelmesnek és szeretetre méltónak találom. Felnézek rá és büszke vagyok hogy a párja lehetek.

De sokszor azok után is az üres szomorúság ül a szemében. Mintha tényleg megbántottam volna... Pedig igyekszem mindent megtenni hogy boldog legyen.

Együgyű példa lesz de ha épp az vidítja fel én este mikor haza érek 10kor a munkából zokszó nélkül neki állok goffrit sütni... Mert tudom h épp arra vágyik. Minden igényére oda figyelek. Bár tény hogy most csak napi 7-8 órában mert munkaidőm van...

2016. júl. 26. 04:39
 6/8 anonim ***** válasza:

Azért nem bízik benned mert mentális problémái vannak. Tök mindegy hogy te mit csinálsz. Eldöntheted, hogy tudsze ezzel együtt élni. Bár jelzem, hogy ezek a dolgok súlyosbodni szoktak csak, megjavulni nem igazán. A fejed tetejére is állhatsz akkor sem fog változni.

30/N

2016. júl. 26. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hogy a példádnál maradjunk, a gofri sütés nem hozza helyre a bizalmat.

Ő is ember, csak szeretni kell. Ha a bizalmát akarod, akkor a társa legyél, ne a cselédje. Nagyon örül a gofrinak, de szerintem egy szívvel, lélekkel, örömmel készített, zsíroskenyérnek jobban örülne.

Keress rá a "szeretetnyelvre" esetleg az alapján többet elérhetsz.

2016. júl. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha hisztizni akarsz, de nem hisztizel, azzal megintcsak az általad vélt vágyait teljesíted, és semmiképpen sem vagy őszinte. Hiszen azt mutatod, hogy nem hisztizel, miköben hisztizel.
2016. júl. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!