Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van párom, már több éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van párom, már több éve együtt vagyunk, de úgy érzem valami nem jó, lehet hogy csak bennem van a baj?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy soha nincs kedvem semmihez,lehet hogy kicsit ellaposodotta kapcsolat de mindig kitalálunk valami közös programot amihez van is kedvem de azért nem annyira ,hogy most hú, úgy érzem hiányzik valami izgalom, pl. hogy mikor az elején együtt voltunk alig vártam a talit, készülődni , csinosan felöltözni, elmenni bulizni stb stb...most már együtt élünk tudom hogy nem lesz semmi olyan mint az elején de így olyan lehangolt vagyok sokszor :( szeretem őt, de nem tudom mi lehet a baj :S

2014. dec. 1. 12:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

"több éve vagyunk együtt"


itt a válasz a kérdésedre... hogy nem unod még?

2014. dec. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
#1 Szóval szerinted pár évente érdemes lenne partnert váltani mert unalmas? Szerintem csak egy kicsit többet kéne abba a fránya kapcsolatba fektetni ha tényleg szeretik egymást.. Ha szereted, akkor kicsit erőltesd meg magad.
2014. dec. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
nem tudom mit kellene tenni...:S
2014. dec. 1. 12:34
 4/17 anonim ***** válasza:

Nem szereted igazán.

Az a jó, ha mindenféle különleges program nélkül is jól érzitek magatokat együtt.

Mi több, mint tíz éve együtt vagyunk már, de most is nagyon igényeljük a kettesben eltöltött időt, és nagyon várjuk mindig, hogy nyugiban együtt lehessünk. Nem unjuk egymást egyáltalán.

2014. dec. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
nem gondolom úgy, hogy válatni kellene de nem tudom miért van ez, csinalunk programokat de örülnék ha ő is többször kitalálna dolgokat nem csak ha én mondom....
2014. dec. 1. 12:38
 6/17 anonim ***** válasza:

Akkor lehet, hogy az a baj, hogy nem érzed már részéről a lelkesedést és ezért te is belefáradtál kicsit. Mindkét félnek tenni kell egy kapcsolatért, különben nem működik.

Beszéljétek meg.

2014. dec. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Na álljunk meg egy kicsikét, akkor most neked nincs kedved a programokhoz vagy neki? Ha azt mondod te találod ki őket csak
2014. dec. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Van hogy ő is kitalálja, de minig akkor találja ki egy ideig ha erről beszélek vele , hogy tegyünk a kapcsolatért, most épp az van , hogy ő tesz érte..probálkozik..remélem így marad és vissza jön a kedvem, mert lehet azért nincs mert erről beszélni kell nekem , hogy legyen valami...és így már igazán kedvem sincs....
2014. dec. 1. 12:43
 9/17 anonim ***** válasza:
De ha most ő tesz érte akkor mi a baj? Miért állsz ellen? Már nem szereted? Ha tesz érte akkor mi a probléma...
2014. dec. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
nem baj ha tesz, én is akarom, hogy tegyen csak rossz , az hogy nem magától hanem mert felhívtam rá a figyelmét ami már nem elösszőr van és így felek, hogy megin az lesz kis idő utan , hogy nem foglakkozik vele, lehet nekem is ez miatt nincs kedvem, mert lehet nem merem magam bele élni :( vagy nem tudom....hát kiderül kis idő múlva, de mivan ha megint ez lesz...a semmi....hogy ellaposodik ismét és ha én nem szólók neki ugyan úgy jó lenne ....
2014. dec. 1. 12:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!