Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jelekből veszitek észre, azon kívül hogy érzitek, hogy a párotok szeret titeket?

Figyelt kérdés
2016. júl. 25. 11:31
 1/8 anonim ***** válasza:

nekem a testi érintés a fontos, simogatás, ölelés, csók, puszi...


mellette a szívességek


23F

2016. júl. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2016. júl. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Noblesse Oblige ***** válasza:

Képes miattam teljesen hülyét csinálni magából, csakhogy én jókedvre derüljek.

Nem egy konyhatündér, de a kedvemért próbálkozik többfogásos ebéddel...

sokszor kedveskedik valami aprósággal...

2016. júl. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nőknél soha semmiből nem lehet biztosan tudni.
2016. júl. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Abból, ahogy velem szemben viselkedik.. Írok pár példát a teljesség igéánye nélkül:


- Szeretettel, tisztelettel beszél hozzám, sosem kezel úgy, mintha a sejhajából rántott volna elő, akármennyire is rossz napja volt.


- Nagyon figyelmes tud lenni (persze sokszor teljesen elfelejti, mit mondtam épp, de én is ilyen szétszórt tudok lenni), főleg apróságokban, ami nagyon sokat számít.. Sokkal jobban értékelem egyébként is az ilyen hétköznapi apróságokat (pl. hogy úgy főzi nekem a kávét, ahogy szeretem, vagy hogy amikor otthonról dolgozom és elfelejtek enni, akkor csinál és behoz nekem valamit, hogy elintéz nekem olyan dolgokat is, amiket alapból nem támogat, hogy úgy kezel, ahogy tudja, hogy szeretem), mint a grandiózus gesztusokat.


- Törődik velem, tudok rá számítani. Amikor baleset miatt nem tudtam hónapokig mozdulni sem, akkor is mindenben tudtam rá számítani, ő főzött, fürdetett, akármikor a kórházba mentem kontrollra és később értem haza, mint ő elindult dolgozni, ott vártak mindig a szendvicsek az asztalon, sorozataim aznapi új részei letöltve a laptopomon, hogy biztosan egyek és ne unatkozzak egy percig sem.


- Meghallgat, ha tanácsot kérek, ad, de nem erőlteti rám az akaratát, bízik abban, hogy tudok önállóan dönteni a dolgaimról, nem erőlteti rám a nézeteit, akaratát, ha esetleg különbözik az enyémtől. Alapnak kellene lennie, de a korábbi kapcsolataimban valahogy nem jött össze sosem..


- Nem féltékenykedik, nem szabályoz, ha külön programra készülök, nem akad ki rajta, nem kér számon, nem számoltat el az időmmel. Bízik bennem (soha nem is adtam neki okot kételkedésre), nem kérdőjelezi meg a szavam, nem zavarja, hogy vannak barátaim, akik fontosak nekem, őket is mindig maximális tisztelettel kezeli, még ha egyik-másik barátnőm nem is kedveli igazán. Igazából ahogy az előző pont is, szerintem ennek is alapnak kellene lennie, mégis az első olyan kapcsolatom, ahol ez működik.


- Sokszor megölel, vagy csak hozzám ér futólag, ha elmegyünk egymás mellett.


- Sosem aláz meg semmilyen módon, sem kettesben, sem társaságban.


Még sorolhatnám, de ennyi is elég szerintem. Ezek amúgy fordítva is így működnek természetesen.

2016. júl. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Apró figyelmességek, az hogy érdeklődik felőlem, ha mondok valamit nem csak fél füllel hallgatózik tévé bámulás közben, ha elmegy mellettem nem bírja megállni, hogy hozzám érjen legyen az egy puszi, egy simogatás vagy hogy játékosan rácsap a fenekemre. Az én szempontomból ugyanez. Ha szeretek valakit, nem bírom ki, hogy ne öleljem meg ne adjak neki puszit ha a közelben van, szeretek neki apróságokkal kedveskedni, pl ha későn végez a suliban és a suli előtt találkozunk viszek neki a kedvenc péksütijéből, mert tudom, hogy addigra mér éhes, néha megsütöm a kedvenc sütijét és ha kapok ajándékba valami édességet, amiről tudom, hogy ő is nagyon szereti mindig megvárom, hogy találkozzunk és együtt együk meg. Rengeteg mindent írhatnék még de hirtelen csak ezek jutnak az eszembe...

22/L

2016. júl. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Tisztelettel fordul hozzám és egyszerűen csak figyel rám. Mondhatnám, hogy örömmel tesz szívességeket, esetleg hogy komolyan veszi a mondandómat vagy hogy szerelmesen ölel és csókol, de ha ezt mondanám, akkor csak a saját igényeimről (meg a kettőnkéről) beszélnék. A lényeg az, hogy tudja, mi az, ami nekem jól esik, mert odafigyel rám. Mint ahogy én is őrá.
2016. júl. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Apró figyelmességekből. Pl. bevásárlásnál hoz valami apróságot, mert tudja, örülök neki. Vagy felhív valamiért, amit nem beszéltünk meg, hogy örülnék, ha tudnék róla, de gondol rám, hogy biztosan jólesik, ha megosztja velem. Valamint a testi érintésekből, simogatásokból, ha elmegyek mellette.
2016. júl. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!