Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők, milyen jelekből veszitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, milyen jelekből veszitek észre azt ismerkedéskor, ha egy férfinak fontos, hogy udvaroljon (a vadászösztön) vagy pedig igényli a több érdeklődést, bíztatást, akár törődést?

Figyelt kérdés
Előre köszönöm a válaszokat. 27N

2016. jún. 17. 18:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Kifejtenéd bővebben? Nekem kicsit zavaros így, mit szeretnél megtudni.
2016. jún. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezt én se értem :"D
2016. jún. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Minden férfi értékeli a pozitív visszajelzést, és ráadásul ez sehol nem jelenti azt, hogy ettől még ne támaszthatnál elvárásokat a férfi felé.


A "vadászösztönös" baromság nagyon jó lenne, ha végre már a 90napos diéta és társai sorsára jutna: egyszer kéne csak végre józan paraszti ésszel belegondolni, hogy mekkora egetverő baromság. Ha azzal próbálod meg felhívni magadra a figyelmet, hogy megszerzendő trófeaként pozicionálod be magad, akkor nem értem, miért kell utána meglepődni meg sírni azon, hogy annak is lettetek kezelve: megszerezni érdekes játék, de ha már megvan, akkor a játéknak is vége.


Ha tetszik a férfi, akkor ezt jelezd felé, hogy alapból szimpatikus, és van esélye. Ettől még persze nyugodtan lehet azt is tudatni vele, hogy ez még csak egy nagyon jó alap, de ahhoz, hogy ebből kapcsolat legyen, ahhoz több kell - de lássa azt, hogy van esélye, és azt, hogy számodra is fontos, hogy ebből legyen valami.

Ha egy férfi azt látja, hogy komolyan van véve, és a nő megadja a férfinak azt a tiszteletet, hogy egyenrangú partnerként kezeli, és ezáltal ő is egyértelműen felvállalja, hogy szeretne ebből valamit, akkor sokkal nagyobb eséllyel lesz hajlandó tenni is az ügy érdekében.

2016. jún. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ja: 29f
2016. jún. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!